Ana SayfaOtomobilHonda N-Van 2024'te Tamamen Elektrikli Olacak

Honda N-Van 2024’te Tamamen Elektrikli Olacak

2018'de benzinle çalışan bir motora sahip olan sevimli minibüs Honda N-Van, 2024'te tamamen elektrikli bir versiyona kavuşuyor.

-

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de...

Honda’nın N-Van’ı 2018’de sadece 0,7 litre hacme sahip benzinle çalışan bir motorla piyasaya sürüldü. Ancak 2024’te sevimli minibüs Honda N-Van, tamamen elektrikli bir versiyona kavuşuyor. Japon otomobil üreticisi, ticari ve kişisel kullanım için yeterince çok yönlü olduğunu söylüyor. Hatta karavan olarak da kullanılabilir.

Spesifikasyonlara gelince, Honda pek bir şey paylaşmadı, ancak pilin tek bir şarjla 200 km dayanması gerekiyor. Şehir içi bir araç için oldukça iyi. N-Van‘ın oldukça küçük olduğundan ve çok fazla hücreyi alamayacağından bahsetmiyorum bile. 3,4 m’den daha kısa, 1,48 m genişliğinde ve dingil mesafesi sadece 2.520 mm.

honda n-van 2024 elektrik

N-van’ın belki de en çekici yönü fiyatıdır. 1.000.000 JPY’ye (7.300 $) satılacak ve rekabeti ikiye katlayarak piyasadaki en ucuz elektrikli araç olacak.

-- Reklam --

Tesla Cybertruck Üretimi 2024’e Ertelendi!

Tesla'nın tuhaf görünümlü Cybertruck'ının, ilk olarak 2019 Kasım'ında duyurulduktan sonra bu yılın ortalarında seri üretime başlaması gerekiyordu. Bunun gibi...
Cemre Yılmaz
Cemre Yılmaz
Dijital reklamcılığın yanında web site ve gelişimlerini ilgilendiren her aracın uzmanı olmak için gelişen bir teknoloji meraklısıyım. Freelancer olarak yazar ve editörlükle de ilgilenmekteyim.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz