Ana SayfaAkıllı TelefonHonor 50 Serisi Küresel Pazara Çıkmaya Hazırlanıyor!

Honor 50 Serisi Küresel Pazara Çıkmaya Hazırlanıyor!

Honor, bağımsız bir şirket olarak ilk sunduğu 50 serisi akıllı telefonlarını Çin pazarıyla kısıtlı kılmıştı. Şirket bu kararından vazgeçmeye ve yeni serisini küresel pazara sunmaya hazırlanıyor..

-

Bilindiği üzere Huawei‘nin alt markası olarak kurulup daha sonra ABD ambargosundan sonra satılan Honor, bağımsız bir marka olarak yoluna devam ediyor. Şirket satıldıktan sonra bağımsız olarak yeni modeller üzerinde çalışmaya başlamıştı. Geçtiğimiz haftalarda bağımsız olarak ilk modelleri olan 50 serisi cihazlarını tanıtan şirket bu serisini Çin pazarıyla kısıtlamıştı.

Ancak bugün ortaya çıkan yeni bilgilere göre şirketin bu yeni serisini küresel pazara sunacağı ve bu nedenle 12 Ağustos’ta yeni bir lansman gerçekleştireceği söyleniyor. @OnLeaks tarafından paylaşılan bu bilgilere göre şirketin 12 Ağustos’ta küresel bir lansman hazırlığı içerisinde olduğu bildiriliyor.

Honor, bu küresel lansman ile birlikte bağımsız olarak açılacağı küresel pazarda daha fazla etkin olmaya başlayacak. Bununla birlikte şirket bu lansmanda Snapdragon 888 Plus yonga setine sahip yeni bir Magic 3 serisi cihazlarıyla da karşımıza çıkabilir. Honor 50‘nin yanı sıra Magic 3‘ün de küresel pazara çıkması şirket için olumlu dönüşler sağlayacaktır.

Ayrıca şirket Qualcomm‘un yeni işlemcisine sahip ilk akıllı telefonu pazara sunması onu bir adım daha öteye taşıyacaktır. Magic Fold, Magic Flip ve Magic Tab olarak karşımıza çıkması beklenen yeni modelin yanı sıra Honor’un 8 inç boyutunda yeni bir tablet bilgisayar ile uğraştığı da bildiriliyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here