Ana SayfaAkıllı TelefonHonor 80 Pro'nun 160MP kameraya sahip olduğu resmen onaylandı

Honor 80 Pro’nun 160MP kameraya sahip olduğu resmen onaylandı

-

iPhone Kilitliyken Cevapsız Aramalara Geri Dönme özelliği nasıl devre dışı bırakılır

iOS'ta cevapsız aramalara doğrudan iPhone Kilit Ekranından geri dönmek mümkündür. Bu makale, bu özelliğe erişimi...

Honor, Magic Vs katlanabilir akıllı telefonunu ve normal, SE, Pro ve Pro+ olmak üzere dört modelden oluşması beklenen Honor 80 serisini tanıtmak için 23 Kasım’da Çin’de bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Honor 80 Pro+’ın arkasında 160MP kameraya sahip olduğu söyleniyor ve Honor’dan henüz bu konuda herhangi bir onay almamış olsak da, Çinli marka bugün Honor 80 Pro’nun 160MP kameraya sahip olacağını duyurdu.

Honor, bu ifşayı, Honor 80 Pro’yu ortaya hizalanmış çift kamera kurulumuyla gösteren bir poster de içeren bir Weibo gönderisi aracılığıyla yaptı. Honor’dan Pro modelinin öne bakan kameraları hakkında resmi bir açıklama yok, ancak söylentilere göre Honor 80 Pro+, iki 50MP birimin bir kombinasyonu olacak çift kamera kurulumuna sahip olacak.

Honor 80 Pro’ya dönersek, posterin altındaki Çince metnin çevirisi, akıllı telefondaki kameranın “160MP’ye kadar desteklediğini ve deneyimin 160MP olduğunu söylüyor. Deneyim için ‘yüksek piksel’ moduna girin. ” Bunun, Honor’un yazılım hileleriyle 160MP fotoğraflar çekmek için daha düşük çözünürlüklü bir sensör kullandığı anlamına da gelebileceği iddia edilebilir, ancak durum buysa, bu konuda büyük bir anlaşma yapmak için herhangi bir neden görmüyoruz.

Honor henüz Honor 80 Pro+’ın varlığını açıkça doğrulamadı, ancak Weibo gönderisinde serideki 160MP kamerayı tanıtmak için “seri” kelimesini kullandığından, temelde Honor 80’de birden fazla akıllı telefon olacağının bir onayı. 160MP kamera içeren seriden bahsediyor.

Honor daha önce, Honor 80’in Snapdragon 782G yonga setine sahip olacağını, Honor 80 Pro’nun ise Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti tarafından destekleneceğini doğrulamıştı. Serideki tüm akıllı telefonlar MagicOS arayüzünü çalıştıracak.

23 Kasım’daki resmi açılış öncesinde Honor 80 serisi hakkında daha fazla şey duymayı bekleyebilirsiniz.

-- Reklam --

Bilmeniz gereken 10 gelişmiş Google Arama operatörü

Google Arama, çoğumuz için çevrimiçi dünyanın sunduğu bilgi zenginliğine giriş noktasıdır. Ve ucuz, harika akıllı hoparlörler, artan sayıda insanın...
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz