Ana SayfaAkıllı TelefonHonor Magic 3 Pro, 3D Yüz Taramasına Sahip Olacak

Honor Magic 3 Pro, 3D Yüz Taramasına Sahip Olacak

Honor Magic 3 serisi amiral gemisi telefonların çift ​​delikli selfie kameralarla geleceği onaylanırken, birden fazla kaynak yakın zamanda Magic 3 Pro'nun ön tarafında daha güçlü bir sensör konfigürasyonuna sahip hiperboloid bir ekran sunacağını açıkladı. Bildirildiğine göre, Pro modeli muhtemelen 3D yüz taraması için yapılandırılmış ışık tabanlı bir çözüm benimseyebilir. Yani cihaz, ek bir sensör aracılığıyla yüz tanıma sistemine sahip olacak.

-

Honor’un yeni lansman etkinliği Samsung’un Unpacked etkinliğinden sonraki gün yani 12 Ağustos’ta gerçekleşecek. Huawei’den ayrılan ve ABD ile ilgili bir sorunu kalmayan firma, işlemcilere rahatlıkla erişebiliyor ve bu lansmanda yeni Honor Magic 3 serisini tanıtacak. Etkinlikte yeni Honor V7 Pro tabletin de resmiyet kazanması bekleniyor.

Magic 3 serisi amiral gemisi telefonların çift ​​delikli selfie kameralarla geleceği onaylanırken, birden fazla kaynak yakın zamanda Magic 3 Pro’nun ön tarafında daha güçlü bir sensör konfigürasyonuna sahip hiperboloid bir ekran sunacağını açıkladı.

Bildirildiğine göre, Pro modeli muhtemelen 3D yüz taraması için yapılandırılmış ışık tabanlı bir çözüm benimseyebilir. Yani cihaz, ek bir sensör aracılığıyla yüz tanıma sistemine sahip olacak.

Rapor ayrıca bu yeni sistemin, kullanıcıların yüzlerini gerçek zamanlı olarak haritalayan gelişmiş bir yüz tanıma çözümü sunmasını sağlayacağını ve bu teknolojinin daha iyi uygulamalarından biri olabileceğini de ekledi.

Şu anda Magic 3 Pro’nun Qualcomm Snapdragon 888+ işlemci ile geleceğini ve 100W kablolu hızlı şarj desteğinin yanı sıra 50W kablosuz hızlı şarjı ve Magic 3 Pro+’ya benzer 100x zoom lensi destekleyebileceğini biliyoruz. Bu amiral gemisi telefonla ilgili daha fazla detayı siz okurlarımıza aktarmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir: Honor Magic 3 Pro, Kanlı Canlı Görüntülendi

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here