Ana SayfaAkıllı TelefonHuawei Mate 40 Tema Özellikleri Sızdırıldı

Huawei Mate 40 Tema Özellikleri Sızdırıldı

Huawei'nin en yeni amiral gemisi telefonlarının arayüzü olacak olan EMUI 11 ile kullanıcılar İkili Dinamik Simge özelliğine sahip olacak. Yeni simge özelliği her zaman açık ekran için de optimize edilmiş yüksek çözünürlüklü sanat temelli temaları içerecek...

-

Huawei Mate 40 serisinin özellikleri her geçen gün netleşiyor. Sabah Kirin 9000 yonga setinin 24 çekirdekli GPU‘ya sahip olduğunu gösteren sızıntının ardından şimdi de tema özellikleri gündeme geldi. Bu akıllı telefonlar şirketin en son amiral gemisi olacak.

22 Ekim’de yapılacak olan tanıtım etkinliğinden önce, Huawei Mate 40 serisi tema özellikleri ortaya çıktı. EMUI 11 arayüzüne bu sayede ilk bakışımızı elde etik. Ortaya çıkan rapora göre, Huawei Mate 40 serisi, Van Gogh’un ünlü eserine dayanan Yıldızlı Gece‘nin yanı sıra birçok sayıda temaya sahip olacak.

Ayrıca EMUI 11, yaklaşan birinci sınıf amiral gemileriyle birlikte yeni bir “İkili Dinamik Simge” özelliği de getirecek. Rapora göre, bunların her zaman açık ekran için de optimize edilmiş yüksek çözünürlüklü sanat temelli temalar olması amaçlanıyor.

Huawei Mate 40 Tema Özellikleri Sızdırıldı

Yeni cihazlar, daha iyi çoklu görev, değişken bildirimler ve hızlı yanıt seçenekleri sunuyor. Akıllı çoklu pencere ile birlikte yazılım ve kullanıcı arayüzü yönlerinde de iyileştirmeler söz konusu olacak.

Ne yazık ki, şu anda “İkili Dinamik Simge” nin gerçekte tam olarak ne olduğu bilinmemektedir. Ancak adına bakıldığında, muhtemelen Huawei tarafından sağlanan uygulamalar için daha dinamik bir simge paketidir. Başka bir deyişle, simgelerin, uygulamanın işlevselliğini de yansıtan basit bir animasyonla desteklenebilen iki katmanı olabilir.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here