Ana SayfaAkıllı TelefonHuawei Mate X3 Yakında Piyasaya Çıkıyor!

Huawei Mate X3 Yakında Piyasaya Çıkıyor!

Mate X3'ün, Mate X3 sahiplerinin doğrudan uydu ağını kullanarak kısa mesaj göndermesine ve almasına olanak tanıyan yeni nesil uydu iletişimine sahip olduğu söyleniyor.

-

240W Şarjlı Realme GT Neo5 9 Şubat’ta Geliyor!

Realme, GT Neo5'in 240 W hızlı şarj özelliğine sahip ilk akıllı telefon olacağını doğruladı ve...

Yapılan haberlere göre, Huawei’nin yaklaşan Mate X3 katlanabilir telefonu hakkında bazı ilginç bilgiler paylaştı. Habere göre, Huawei P60 serisinden önce piyasaya sürülecek, yani şirketin piyasaya çıkacak bir sonraki amiral gemisi olacak. Ayrıca Huawei Mate X3 modeli doğrudan uyduya bağlı şekilde mesaj gönderebilecek.

Mate X3’ün, Mate X3 sahiplerinin doğrudan uydu ağını kullanarak kısa mesaj göndermesine ve almasına olanak tanıyan yeni nesil uydu iletişimine sahip olduğu söyleniyor. İşlevselliğin ilk uygulamalarına göre belirgin bir yükseltme ile sesli mesaj göndermeyi bile destekleyecektir. Şu an piyasada yer alan Huawei Mate 50, metin mesajlarını almadan yalnızca gönderebilir.

Bu gelişmiş bir özellik ancak kapsama alanı olmadığında mesaj gönderip alma yeteneğine sahip olmak biraz etkileyici. Ayrıca, günlük yaşamınızda işe yaramayabilir, ancak sonunda ona ihtiyaç duyarsanız gerçek bir cankurtaran olabilir.

Huawei Mate X3

Teknolojinin gelişmesiyle beraber büyük teknoloji şirketleri yeni nesil bir çok özellik hakkında kendilerini geliştiriyorlar. Özellikle Apple bu alanda lider gibi dursa da, Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda cihazlarda yeni özellikleri getirmeyi hedefliyorlar.

Lenovo Xiaoxin Pro Ultrabook 2023 Satışa Çıkmaya Hazırlanıyr

-- Reklam --

Playstation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Günümüzün en ünlü oyun devlerinden biri olan Playstation yeni yıla girerken rakiplerinden geri kalmamak için muhteşem bir kampanya başlatmayı...
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz