Ana SayfaAkıllı TelefonHuawei P50 Pro, Kamera Performansında Tahtı Ele Geçirdi

Huawei P50 Pro, Kamera Performansında Tahtı Ele Geçirdi

Huawei P50 Pro, DxOMark'ta rekor kırarak lider konumuna yerleşti. Telefonun tüm sensörleri son derece muhteşem! DxOMark puanı, Huawei P50 Pro için genel olarak harika bir kamera kurulumunu yansıtıyor. Gece fotoğrafları da, P50 Pro'nun çok aranan bir kameraya sahip olduğunu gösteriyor. Huawei P50 Pro'nun kamerasından alınan videolar da mükemmel pozlama, dinamik aralık ve istikrarlı bir otomatik odaklama performansı sergiledi.

-

Perşembe günü Huawei, P50 ve diğer bazı üst düzey ürünlerle birlikte amiral gemisi telefonu Huawei P50 Pro‘yu piyasaya sürdü. Huawei P50 Pro, güçlü bir kamera kurulumu da dahil olmak üzere bazı mükemmel işlevlere sahip olarak görücüye çıktı.

Şimdi ise P50 Pro’nun kamerası, bir kamera inceleme ve test platformu olan DxOMark’ta test edildi. İnceleme, Huawei P50 Pro’nun kamera kurulumunun etkileyici performansını yansıtıyor.

P50 Pro için DxOMark kamera incelemesi, cihazın tüm kamera sensörleri için mükemmel bir performansa sahip olduğunu ortaya koydu. Gerçekten de, DxOMark’ın genel puanı, P50 Pro’nun 144 puanla akıllı telefon kameralarında mevcut lider olduğunu gösterdi.

13MP ön kameranın toplam puanı ise 106, bu da kategorinin en üstünde yer alıyor. Selfie kamerasının görüntü kalitesi de düşük hata oranı, önemli ayrıntı koruması ve etkili video sabitlemesi ile çok iyiydi.

P50 Pro’nun 50MP ana sensörü ve 40MP monokrom modülü de harika bir resim ve video kalitesine sahipti. Huawei P50 Pro, yakınlaştırılmış çekimler için 64 MP periskop kameraya sahip ve bu, düşük gürültü, ayrıntı koruma ve geniş dinamik aralık ile kategoride açık bir şekilde lider konumda.

Ayrıca bkz: Huawei P50 ve P50 Pro Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

DxOMark puanı, cihaz için genel olarak harika bir kamera kurulumunu yansıtıyor. Gece fotoğrafları da, P50 Pro’nun çok aranan bir kameraya sahip olduğunu gösteriyor. Huawei P50 Pro’nun kamerasından alınan videolar da mükemmel pozlama, dinamik aralık ve istikrarlı bir otomatik odaklama performansı sergiledi.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here