Ana SayfaOyunI.G.I. Origins Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

I.G.I. Origins Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Antimatter Games yapımcılığında, I.G.I. Origins çıkmadan fragmanı ile oyuncu kitlesini oldukça heyecanlandırdı.

-

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de...

Günümüzde birden çok oyun bulunmakta bu oyunlar arasında aksiyon oyunlarının yeri oldukça ayrıdır. Oldukça büyük bir kitleye sahip olan bu kategoride her gün yeni bir oyunla karşılaşıyoruz. Bugünkü yazımızda sizlere I.G.I Origins oynanış fragmanı ile karşınızdayız.

Antimatter Games yapımcılığında, I.G.I. Origins çıkmadan fragmanı ile oyuncu kitlesini oldukça heyecanlandırdı. Antimatter Games aslında oyunu 2021 yılında çıkarmayı planlamaktaydı ancak türlü sebeplerden ötürü oyun bir türlü çıkış yapamadı.

I.G.I. serisinin ilk oyunu 2000 yılında yayınlanmıştı, 2003 yılında yayınlanan I.G.I.-2: Covert Strike’tan sonra istediği verimi alamadığı için yeni bir oyun girişiminde bulunmadı. Rising Storm 2: Vietnam yapımcılığı ve geliştiricisi olan Animatter Games seriyi devam ettirmeyi planladığını açıklamıştı.

Oyunun genel mantığına bakacak olursak gerçek hayatta ki gibi taktiksel gerçekçiliğin yanı sıra gizliliğe önem vermekte. Oynadığınız karakter ile sanki gerçek bir casus gibi oynamak zorunda kalıyorsunuz.

Yapımcı şirket I.G.I. Origins, Unreal Engine için çıkış tarihi hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadı. İlk olarak PC, PS4 ve SB1 platformlarına geleceği düşünülüyor.

Star Wars Jedi: Survivor Sistem Gereksinimleri

-- Reklam --

Tesla Cybertruck Üretimi 2024’e Ertelendi!

Tesla'nın tuhaf görünümlü Cybertruck'ının, ilk olarak 2019 Kasım'ında duyurulduktan sonra bu yılın ortalarında seri üretime başlaması gerekiyordu. Bunun gibi...
Mustafa
Mustafa
Teknoloji ve oyun dünyasında olan gelişmeleri takip edip sizlerle paylaşıyorum. Ayrıca reklam sektöründe bulunmaktayım. Unutmadan daima teknolojiyi takip et :)

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz