Ana SayfaİpucuInstagram Hikayesine Gizli Bakma Yolları

Instagram Hikayesine Gizli Bakma Yolları

Birçok insan gizli yolları kullanarak Instagram hikayesine bakma yollarını arıyor. Özellikle stalk yaparken insanlar adının görünmemesini istiyor.

-

A101’e Gelecek Teknolojik Ürünler!

Günümüzün en büyük market zincirlerinden biri olan A101 ülkemizde oldukça tercih edilen bir marka haline gelir oldu. 81 ilde de bulunan market son zamanlarda...

Günümüzün en popüler sosyal medya uygulamalarından olan Instagram, milyonlarca insan tarafından kullanılıyor. Özellikle içerisinde bulunan hikaye bölümü günümüzde insanların en çok kullandığı özellik olarak karşımıza çıkıyor. Birçok insan gizli yolları kullanarak Instagram hikayesine bakma yollarını arıyor. Instagram hikayeleri, gün boyunca profilinizde kalan ve takipçilerinizin görebildiği bir Instagram özelliğidir. Instagram hikayelerinde genellikle günün güzel anları, şarkılar ve olayları paylaşırız.

Instagram’da hikayeye gizlice bakmak hemen hemen her insanın istediği bir olaydır. Bazı uygulamalar kullanarak insanların hikayesine gizlice bakabiliriz.

Instagram hikayesini gizlice bakmanın birçok yolu vardır. Bu yöntemlerden biri internet sitesi üzerinden, diğeri uygulama ile diğeri ise Chrome eklentisi ile hikayelere gizliden bakmamızı sağlayacak. Bu gibi uygulamaları kullanmak herhangi bir tehlike arz etmiyor. Özellikle günümüzde birçok insan bu işlemi birçok kez deniyor.

instagram hikayesini gizli yolları

Web Sitesi ile Instagram Hikayeye Gizlice Bakma

Instagram hikayesine gizli bakmak için birçok web sitesi yer alıyor. Hemen hemen hepsinde aradığınızı kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Instadp isimli web sitesi aralarında en kolay kullanıma sahip olanıdır.

  1. Instadp web sitesine giriş yapın.
  2. Açılan pencerede hikayesine gizlice bakmak istediğiniz profili arayın.
  3. Daha sonra açılan pencerede devama tıklayın.
  4. Alt alta bütün hikayelerini görebilir ve hatta indirebilirsiniz. Ayrıca profilini izlediğiniz kişinin profil alanından sergilediği diğer hikayeleri de gizlice görebilirsiniz.
instagram hikayesini gizli yolları

Uygulama ile Instagram Hikayeye Gizlice Bakma

Aynı şekilde uygulama sektöründe de Instagram hikayelerine gizlice bakmanıza yarayan birçok uygulama bulunuyor. Aralarında en fazla tercih edilen ise StorySaver’dır. Bu uygulama içerisinde reklam yer almıyor ve kullanımı oldukça basit. Uygulamada hem gizlice hikayelere bakabiliyorsunuz hem de hikayeleri de rahatlıkla indirebiliyorsunuz.

  1. StorySaver uygulamasını indirin. Android – İOS için sürümleri mevcuttur.
  2. Uygulamayı indirdikten sonra uygulamaya giriş yapın.
  3. Hikayesini gizlice izlemek istediğiniz hesabın Instagram kullanıcı adını arama çubuğunda arayın.
  4. Çıkan sonuçta karşınıza gelen hesaba tıklayın ve son 24 saat içerisinde paylaşmış olduğu hikayeyi gözlemleyebilirsiniz.
  5. Eğer ki isterseniz bu hikayeyi indirebilirsiniz.

Bu uygulamaya ek olarak hem Andoid hem de iOS için birçok uygulama bulabilirsiniz. Ancak unutulmamalıdır ki Instagram sürekli kendisini yenileyen ve geliştiren bir sosyal medya uygulamasıdır. Gelecek olan güncellemelerle yukarıda anlattığımız yollar işlevsiz hale gelebilir. İşlemleri denemeden önce ilk olarak yakın arkadaşlarınız üzerinde deneyin ve daha sonra gizlice bakmak istediğiniz kişiler üzerinde deneyebilirsiniz.

Ayrıca bkz: Instagram’da Kapalı Hesapları Görme Uygulamaları

-- Reklam --

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.