Ana SayfaSosyal MedyaInstagram'da Kapalı Hesapları Görme Uygulamaları

Instagram’da Kapalı Hesapları Görme Uygulamaları

Bugün sizlere Instagram'da Kapalı Hesapları Görme Uygulamaları hakkında bilgi vereceğiz.

-

Bugün sizlere Instagram’da Kapalı Hesapları Görme Uygulamaları hakkında bilgi vereceğiz. Günümüzün neredeyse en çok kullanılan sosyal medya platformu olan Instagramdır. Lakin çoğu kullanıcı takip etmediği hesapları takip etmeden görmek istiyor. Bunu için bir çok uygulama mevcut.

Günümüzde birçok kişi instagram hesaplarını takip etmeden bu hesaplara erişmek istiyor bunların birçok sebepleri olabilir fakat önereceğimiz uygulamalar için yüzde yüz güvenilir garantisi vermiyoruz.

Instagram’da Kapalı Hesapları Görme Uygulamaları;

Ghostegro

Ghostegro

Uygulama son derece geniş bir özellik ağına sahiptir. Ghostegro App uygulamasını kullanarak profiline gizleyen daha doğrusu Instagram hesabını gizleyen bireylerin hesaplarına ulaşabilir ek onları görüntülemek mümkündür.

SCOUT

SCOUT

Instagram gizli profil görüntülemede kullanılabilecek uygulamalardan bir tanesidir. Cihazınıza indirdiğiniz bu uygulama sayesinde gizli hesapları görüntüleyebilirsiniz.

LİLİ

LİLİ

Lili app, Postegro’nun geliştiricileri tarafından geliştirilen bir Instagram stalk uygulamasıdır. Postegro ile aynı mantıkta kullanılmaktadır. Postegro, Google Play üzerinden kaldırıldıktan sonra kullanıcılar için Lili piyasaya sürülmüştür.

GHOSTY

GHOSTY

Google Play Store’da yer alan Ghosty isimli uygulma ise, gizli profillerde paylaşılan fotoğraf ve hikayeleri görüntülemenizi sağlıyor.

Postegro

Postegro

Postegro, LiLi Technologies tarafından geliştirilen ve Instagram’da takip etmediğiniz gizli profilleri görüntülemenizi sağlayan bir mobil uygulama ve internet sitesidir. Postegro mobil uygulamasına iOS kullanıcıları App Store üzerinden, Android kullanıcıları ise Google Play Store üzerinden ulaşabiliyor.

Bestwhozi

Bestwhozi

Bestwhozi uygulaması çeşitli özellikleri ile Instagram kullanıcılarına gizli hesap gösterdiğini iddia eden bir uygulamadır. Hem uygulama hem de internet sitesi üzerinden kullanmanız mümkündür.

Ayrıca bkz: Instagram Durduruldu Hatası Çözümü

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.