Ana SayfaIOS HaberleriiPhone 12 Serisi, AnTuTu'da Hayal Kırıklığına Uğrattı!

iPhone 12 Serisi, AnTuTu’da Hayal Kırıklığına Uğrattı!

iPhone 12 serisi AnTuTu kıyaslama platformunda hayal kırıklığına uğrattı. iPhone 12 serisi telefonlarda yaşanan düşüşün nedeni ne ?

-

Apple, iPhone 12 serisini bu haftanın başlarında tanıttı ve standart iPhone 12 ile iPhone 12 Pro, şuanda ön siparişe hazırlanıyor. Bugün, AnTuTu’nun veritabanındaki iki yeni iPhone telefonunun puan tablosunu tespit ettik.

Her iki iPhone 12 cihazı da 5nm işlemci olan A14 Bionic çip tarafından destekleniyor, ancak ham rakamlar çoğu Android amiral gemisinde kullanılan Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcisine kıyasla oldukça hayal kırıklığı yaratan sonuçlar ortaya koyuyor.

AnTuTu’daki grafik, işlemci, bellek ve kullanıcı arayüzü performansının toplamı 570.000 ile sahiden de bir hayal kırıklığı yaratıyor. Hızlı bir karşılaştırma olarak en iyi Android performans telefonlarının ortalaması 660.000’in üzerinde ve en büyük fark, iPhone’larda yüzde 40’ın üzerinde daha düşük olan grafik puanı diyebiliriz.

Diğer üç segmentte, Apple’ın yakalaması gereken performans yüzde 10’dan az ve bellek farkı, en azından iPhone 12’nin 4/256 GB bellek kombinasyonu ve 6/128 GB modelinde yaklaşık yüzde 6’lık bir yere sahip. Bu aynı zamanda 12 Pro modellerinin standart iPhone 12’lere 4GB’a kıyasla 6GB RAM alacağına dair bir onay olabilir.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here