Ana SayfaAkıllı TelefoniPhone 12 Serisi İçin MagSafe Battery Pack Piyasaya Sürüldü!

iPhone 12 Serisi İçin MagSafe Battery Pack Piyasaya Sürüldü!

Magsafe Pack, akıllı telefon için bağımsız bir şarj cihazı olarak kullanıldığında 5W şarj sağladığı için hızlı şarj sunmuyor. Bununla birlikte, şarj gücü doğrudan geçişli bir şarj cihazı olarak kullanıldığında 15W'a kadar çıkabiliyor ve hem Magsafe Pack'i hem de iPhone 12 serisi akıllı telefonu aynı anda şarj edebiliyor. Yeni Magsafe, 19 Temmuz'da satışa sunulacak ve 99 dolar fiyat etiketi benimseyecek.

-

Apple, akıllı telefonun arkasına takıldıktan hemen sonra iPhone 12 serisini şarj edebilen MagSafe Battery Pack ile Magsafe teknolojisinin işlevselliğini genişletiyor  Apple, yeni Magsafe’in iPhone 12 akıllı telefon pil ömründe önemli iyileştirmeler sunduğunu söylüyor, ancak Cupertino merkezli şirket, elde edilen belirli geliştirmeler konusunda sessiz kaldı.

Raporlar cihazın, Apple iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max ve iPhone 12 Mini’nin Magsafe’i desteklediğini söylüyor. Cihaz, arkaya takıldığında akıllı telefonu hemen şarj etmeye başlıyor ve iOS 14.7 veya sonraki sürümlerde çalışan cihazlar için şarj işlemi kilit ekranından izlenebiliyor.

Yeni Magsafe, kablosuz bir şarj cihazı gibi çalışıyor ve Qi kablosuz şarjı destekleyen cihazları şarj edebiliyor. Magsafe Battery Pack bir USB kablosuyla birlikte gelmiyor ve 20W veya daha yüksek bir şarj cihazıyla şarj edilebiliyor. 

Magsafe Pack, akıllı telefon için bağımsız bir şarj cihazı olarak kullanıldığında 5W şarj sağladığı için hızlı şarj sunmuyor. Bununla birlikte, şarj gücü doğrudan geçişli bir şarj cihazı olarak kullanıldığında 15W’a kadar çıkabiliyor ve hem Magsafe Pack’i hem de iPhone 12 serisi akıllı telefonu aynı anda şarj edebiliyor. Yeni Magsafe, 19 Temmuz’da satışa sunulacak ve 99 dolar fiyat etiketi benimseyecek.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakApple

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here