Ana SayfaAkıllı TelefoniPhone 14 Fiyatları Zirveye Ulaşabilir - İşte Nedeni

iPhone 14 Fiyatları Zirveye Ulaşabilir – İşte Nedeni

Bir rapora göre, şirket iPhone 14 Pro ve 14 Pro Max modellerini; çok daha yüksek fiyatlarla satışa sunacak. Kaynağımız iPhone 14 Pro'nun 1.099 dolardan, Pro Max'in ise 1.199 dolardan başlayacağını sözlerini ekledi.

-

Realme GT Neo 5’nin 150W versiyonu geliyor

Realme GT Neo 5, 240W hızlı şarj desteği ile 9 Şubat'ta tanıtılıyor. Bugün Realme'den üst...

Apple bu yıl birkaç yeni ürün piyasaya sürmeye hazırlanıyor; ancak şirketin en çok beklenen serisi iPhone olmaya devam ediyor. Cupertino merkezli dev, yaklaşmakta olan iPhone 14 serisi modellerini bu yıl içinde piyasaya sürecek.

Yeni iPhone’ların resmileşmesinden önce; yaklaşan telefonla ilgili birkaç ayrıntı ortaya çıktı ve bize ne bekleyeceğimiz konusunda bir ipucu verdi. Şimdi ise telefonun fiyatıyla ilgili ayrıntılar gün yüzüne çıkıyor.

Bir rapora göre, şirket iPhone 14 Pro ve 14 Pro Max modellerini; çok daha yüksek fiyatlarla satışa sunacak. Kaynağımız iPhone 14 Pro’nun 1.099 dolardan, Pro Max’in ise 1.199 dolardan başlayacağını sözlerini ekledi.

Bu yıl piyasaya çıkan iPhone Pro modelleri için artan fiyatların arkasındaki nedenin, şirketin bu yıl bu yeni akıllı telefon serisi için sunacağı yeni tasarım ve yükseltmeler olduğu söyleniyor. Kaynağın, fiyat artışının hala dikkate alındığını iddia ettiğini, bu nedenle daha sonra işlerin değişebileceğini umuyoruz.

Bkz: iPhone 14 Serisinde SIM Kart Yuvası Olmayacak!

-- Reklam --

En İyi +18 Tanışma ve Sohbet Siteleri 2023

İnternet üzerinden arkadaşlık son on yılda büyük ölçüde değişti. Yeni çevrimiçi flört platformları, aranabilir veritabanlarını genişleterek ve bir arkadaştan...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.
KaynakHypebae

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz