Ana SayfaAkıllı TelefoniPhone 14 Serisinde SIM Kart Yuvası Olmayacak!

iPhone 14 Serisinde SIM Kart Yuvası Olmayacak!

Şimdi yeni bir rapor, fiziksel SIM'den eSIM'e geçişin yalnızca beklenenden daha erken olabileceğini gösteriyor. 2022'de piyasaya çıkacak iPhone 14 serisi modellerin fiziksel nano-SIM yuvaları olmayacak.

-

A101’e Gelecek Teknolojik Ürünler!

Günümüzün en büyük market zincirlerinden biri olan A101 ülkemizde oldukça tercih edilen bir marka haline gelir oldu. 81 ilde de bulunan market son zamanlarda...

Birkaç gün önce, 2023 yılında piyasaya çıkacak olan Apple iPhone 15 Pro modellerin; nano-SIM kart yuvası olmadan gelebileceği ve yalnızca çift eSIM kartı destekleyeceği ortaya çıkmıştı.

Şimdi yeni bir rapor, fiziksel SIM’den eSIM’e geçişin yalnızca beklenenden daha erken olabileceğini gösteriyor. 2022’de piyasaya çıkacak iPhone 14 serisi modellerin fiziksel nano-SIM yuvaları olmayacak.

Apple, ABD’deki büyük ağ operatörlerine Eylül 2022’ye kadar yalnızca; eSIM özellikli akıllı telefonların lansmanına hazırlanmalarını tavsiye etti. Kaynağımız ise, bu girişimin zaman çerçevesini özetleyen bir belgeye de erişti.

Cupertino tabanlı teknoloji devinin, eSIM işlevinin  kullanılamadığı bölgeler için fiziksel SIM kart yuvalarına sahip iPhone modelleri üretmesini bekliyoruz.

Bkz: iPhone 14 Pro Daha Fazla RAM ile Gelebilir

-- Reklam --

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.