Ana SayfaIOS Haberleriİphone 6 için yeni bir Sensör Daha

İphone 6 için yeni bir Sensör Daha

-

Google Pixel Fold’un Yüksek Çözünürlüklü Fotoğrafları Yayınlandı!

Geçtiğimiz günlerde Geekench kıyaslama platformunda 'Felix' kod adlı Google Pixel Fold telefonu ortaya çıkmıştı. Telefona...

İphone 6 ‘da kullanılacak Barometre sensörü

Akıllı telefon piyasasının canlanması ve ilk adımlarında rolü büyük olan Apple, akıllı telefon üretiminde halen başarılı bir şekilde satış politikası izleyebilmekte. Kullanıcılara sunduğu ilginç özellikler ile İphone ürünleri kapış kapış satılmakta ve her geçen gün yeni teknolojiler ile kendini geliştirmekte.

İOS 8 mobil işletim sistemi içerisinde bulunan Hava basıncı ölçme ve Barometre kullanımı ile alaka kodların bulunması; İphone 6 özellikleri arasında farklı bir özelliğin bizi karşılayacağına işaret olabilir. Çeşitli amaçlarla kullanılacak bu sensörler, her kitleye hitap etmese de insanların ilgisini çekeceği kesin.

barometreİlk önce Android sonra İOS

Apple firmasının kullandığı birçok özellik, android geliştirici markaları tarafından önceden kullanılmış olsa da iyi bir pazarlama stratejisine sunulmadığı için insanların ilgisini pek çekemiyor. Buna en iyi örneği parmak izi özelliğiyle verebiliriz.

Barometre ve Hava basıncı özelliği şuan bazı Android telefonlarda olsa dahi Apple tarafından pazarlanana kadar insanların pek ilgisini çekeceğini sanmıyoruz. Sensörün olup olmadığı, İphone 6 tanıtımı ile kesinliğe kavuşacak.

-- Reklam --

ZTE Blade V41 Vita 5G Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Çinli teknoloji şirketi ZTE, bir zamanlar Huawei ile birlikte ABD yaptırımlarına maruz kalana kadar akıllı telefon pazarında belli bir...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz