iQOO 11 5G, 2 Aralık’ta “oyun akıllı telefonlarının kralı” olarak geliyor

Vivo alt markası iQOO birkaç hafta önce Malezya’daki lansmanının tanıtımını yapmaya başladı ve geçen hafta, haklı olarak tahmin ettiğimiz gibi, şirket Malezya’da bir dizi akıllı telefonla – Snapdragon 8 Gen 2 tarafından desteklenen iQOO 11 5G ile piyasaya çıkacağını duyurdu. Bugün iQOO, Malezya’da 2 Aralık’ta iQOO 11 5G Deneyim Günü etkinliğinde iQOO 11 5G ile çıkış yapacağını duyurdu.

Dört saatlik etkinlik yerel saatle 18:00’de başlayacak ve iQOO, Malezya’nın ilk Snapdragon 8 Gen 2 destekli akıllı telefonu olarak iQOO 11 5G’yi tanıtacak. Ancak dünyanın ilk Snapdragon 8 Gen 2 akıllı telefonu olmayacak, çünkü bu onur bugün Çin’de piyasaya sürülen olan vivo X90 Pro+ setine gidecek. Ancak iQOO 11 5G, başka bir markanın bizim için sürpriz bir duyurusu olmazsa, Çin dışındaki ilk Snapdragon 8 Gen 2 destekli akıllı telefon olabilir.

iQOO, iQOO 11 5G’nin özellik sayfasını henüz ayrıntılı olarak açıklamadı, ancak bize gönderilen medya davetinde onu “akıllı oyun telefonlarının kralı” olarak lanse etti. iQOO 11 5G’nin hangi oyun özelliklerine sahip olacağını bilmiyoruz. Ancak, daha önce iQOO 7 Legend, iQOO 9 ve iQOO 9T‘de görülen Ekran İçi Monster Touch özelliği muhtemelen bu telefonda da mevcut olacak.

Bununla birlikte, iQOO daha önce sosyal medyada iQOO 11 5G’yi “en hızlı yenileme hızına” ve “güçlü pil ömrüne” sahip bir akıllı telefon olarak tanıtmıştı. iQOO 11 5G’nin sızdırılan özellikleri, akıllı telefonun 6.78″ 144Hz 1.440p ekrana ve 120W şarjlı 5.000 mAh bataryaya sahip olacağını ortaya çıkardı. Ayrıca, ilk olarak vivo X90 serisinde piyasaya sürülecek olan vivo V2 yongasına da sahip olabilir.

iQOO, iQOO 11 5G’nin tasarımını da henüz açıklamadı. Bununla birlikte şirket, BMW M Motorsport’u birinci sınıf ortağı olarak onaylamıştır, bu nedenle iQOO 11 5G’nin BMW Motorsport’u temsil eden kırmızı, siyah ve mavi renkli çizgili beyaz renkli bir arka panele sahip bir versiyona sahip olmasını bekleyebilirsiniz.

Lansmana daha bir haftadan fazla bir süre varken, iQOO Malezya’nın heyecan yaratmak için iQOO 11 5G hakkında daha fazla bilgi vermesini bekleyebilirsiniz. Bununla birlikte, iQOO 11’in önümüzdeki hafta Malezya’da tanıtılacak tek akıllı telefon olup olmayacağı veya buna, geçen hafta özel olarak bildirdiğimiz iQOO 11 Pro’nun Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti, 6.78 ile gelip gelmeyeceği belli değil.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0