Ana SayfaAkıllı TelefoniQOO 11 lansmanı 8 Aralık olarak yeniden planlandı

iQOO 11 lansmanı 8 Aralık olarak yeniden planlandı

Yeni iQOO 11 amiral gemisi akıllı telefon serisi ve Neo 7 SE için bekleyiş beklenenden biraz daha uzun sürecek. Etkinlik tarihi 8 Aralık olarak yeniden planlandı.

-

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında...

Çinli şirketler, Çin Komünist Partisi’nin eski genel sekreteri Jiang Zemin’e saygılarından ötürü, insanlara yas tutmaları için zaman tanımak amacıyla bayram etkinliklerini ve ürün lansmanlarını erteledi. Bu, başlangıçta 2 Aralık’ta (yani bugün) piyasaya sürülmesi planlanan iQOO 11 ve iQOO Neo7 SE‘yi içerir.

iQOO Endonezya’nın Instagram hesabı tarafından bu görüntüden de görebileceğiniz gibi, iQOO 11 lansmanı 8 Aralık’ta yeniden ayarlandı. Neo için ayrı bir gönderi yok, ancak aynı zamanda gelmesi gerekiyor.

Instagram gönderisine bakarsanız Qualcomm’dan bir cevap görürsünüz – bu tesadüf değil, iQOO 11 yeni Snapdragon 8 Gen 2‘ye sahip ilk telefonlardan biri olacak. iQOO Neo7 SE’nin bir Boyut kullandığı doğrulandı 8200 yerine

Ayrıca 8 Aralık’a işaret eden kısa bir tanıtım videosu da var:

Hem iQOO 11 hem de Neo7 SE, Çin’deki vivo çevrimiçi mağazasında zaten listeleniyor, ancak bağlantılar tanıtım sayfalarına yönlendiriyor.

-- Reklam --

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro Sızıntıları Paylaşıldı!

Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro, 2021'de Xiaomi'nin tablet serisini yeniden canlandırdı. Aradan geçen bir yıl sonunda Xiaomi,...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz