Ana SayfaFilm ve DiziJoker Folie A Deux Filminden İlk Görüntü!

Joker Folie A Deux Filminden İlk Görüntü!

Joker Folie A Deux filmi 4 Ekim 2024 tarihinde vizyona girmesi planlanmakta. Filmin konusuna gelecek olursak yönetmen henüz bir açıklamada bulunmadı. Fakat bazı teoriler ortaya atılmış durumda.

-

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de...

Günümüzün en ünlü kötü karakterlerinden biri olan Joker son yıllarda oldukça popüler bir karakter olmaya başladı. Özellikle Joaquin Phoenix’in hayat verdiği joker karakteri ile seyircilerin beğenisini toplamayı başardı. Bugünkü yazımızda sizlere Joker filminin ikincisi olan Joker Folie A Deux’dan ilk görüntüleri paylaşıp daha sonra filme dair bilgi vereceğiz.

2019 yılında beyaz perdeye sunulan ve oldukça fazla beğenilen Joaquin Phoenix’in Joker filmi büyük bir hayran kitlesi toplamayı başarmıştı. Ünlü oyuncu canlandırdığı joker karakteri ile bizlere muazzam bir film keyfi yaşatarak joker karakterini sevdirmişti.

İlk filmin başarısının ardından seyirciler filmin devamını merakla beklemekteler. Filmin yönetmeni Todd Philips, Instagram üzerinden yaptığı bir paylaşım ile filmin devamını onaylamış ve ikinci filmin Joker: Folie A Deux ismi ile geleceğini duyurmuştu.

Joker Folie A Deux

Joker Folie A Deux filmi 4 Ekim 2024 tarihinde vizyona girmesi planlanmakta. Filmin konusuna gelecek olursak yönetmen henüz bir açıklamada bulunmadı. Fakat bazı teoriler ortaya atılmış durumda.

Bir diğer sürpriz ise Joker’i Harley Quinn ile birlikte görmek olacak. Harley Quinn karakterini ise ünlü sanatçı Lady Gaga canlandıracak. Bu durum bile seyircileri oldukça heyecanlandırmış durumda.

Yeni Bruce Lee Filmi Geliyor!

-- Reklam --

Tesla Cybertruck Üretimi 2024’e Ertelendi!

Tesla'nın tuhaf görünümlü Cybertruck'ının, ilk olarak 2019 Kasım'ında duyurulduktan sonra bu yılın ortalarında seri üretime başlaması gerekiyordu. Bunun gibi...
Mustafa
Mustafa
Teknoloji ve oyun dünyasında olan gelişmeleri takip edip sizlerle paylaşıyorum. Ayrıca reklam sektöründe bulunmaktayım. Unutmadan daima teknolojiyi takip et :)

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz