Ana SayfaOtomobilKarşınızda Neta'nın İki Kapılı Spor Elektrikli Aracı

Karşınızda Neta’nın İki Kapılı Spor Elektrikli Aracı

Çin Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı'nın duyurduğu Neta, Neta E adında iki kapılı spor elektrikli aracının tasarımını tanıttı.

-

240W Şarjlı Realme GT Neo5 9 Şubat’ta Geliyor!

Realme, GT Neo5'in 240 W hızlı şarj özelliğine sahip ilk akıllı telefon olacağını doğruladı ve...

Çin Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı, yakında satın alınabilecek bir sonraki elektrikli araç grubunu duyurdu ve Neta‘nın iki kapılı spor otomobili de bunlardan birisi. Neta E’nin biri iki motorlu, diğeri tek motorlu bir çözümle çalışan üç versiyonu var.

Motorlar, 228hp tepe çıkışı sunar ve iki motorlu varyant için bunun iki katıdır. Araba 4,72 m uzunluğunda, 1,98 m genişliğinde ve 1,42 m yüksekliğindedir. Dingil mesafesi 2,77 m’dir. CATL ve Eve Energy, Neta’nın batarya tedarikçileri gibi görünüyor.

Fiyatlandırma henüz bilinmiyor, ancak Neta’nın arabalarının neredeyse tamamı bütçe odaklı, bu yüzden orada da iyi haberler bekliyoruz.

-- Reklam --

Playstation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Günümüzün en ünlü oyun devlerinden biri olan Playstation yeni yıla girerken rakiplerinden geri kalmamak için muhteşem bir kampanya başlatmayı...
Cemre Yılmaz
Cemre Yılmaz
Dijital reklamcılığın yanında web site ve gelişimlerini ilgilendiren her aracın uzmanı olmak için gelişen bir teknoloji meraklısıyım. Freelancer olarak yazar ve editörlükle de ilgilenmekteyim.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz