Karşınızda Yastık Hoparlör!

Gün geçtikçe farklı teknolojik ürünler karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu kez bir girişimci, yastıktan hoparlör karşımıza çıkardı. Detaylar haberimizde.

Yeni tasarımlar ve yeni gelişmiş ürünler karşımıza çıkmaya devam ediyor. Haberimize konu olan yastık da bu durumun önemli bir örneği.

Bunun nedeniyse yastığın aynı zamanda bir hoparlör olarak kullanılabiliyor olması. Kullanıcının rahatlığını sağlamak için tasarlanan bu özel yastık aynı zamanda kablosuz bir ses çıkışı imkanı da veriyor.

İstediğiniz yere götürebileceğiz bu yastık, uzaktan kontrol özelliği sayesinde rahatlıkla kullanılıyor.

Kushion adındaki yastık-hoparlör, tamamı ultra karbon adı verilen deriden üretilmiş. Bu sayede hem göze hem de kullanıma hitap eden bu ürün, bunun yanında Bluetooth teknoloji ve aux bağlantısı noktasına sahip.

Gelen çağrıları yanıtlamayı ve telefon üzerinden görüşme yapmanıza da imkan veren yastık, ek olarak mobil cihazları şarj da edebiliyor. Fakat müzik çalmaya odaklı olan bu cihazı bir powerbank gibi kullanmak pek mantıklı olmayacaktır.

Henüz çıkış tarihi ve fiyatı belli olmayan Kushion yastığın ilerleyen günlerde internet sayfası açılacak ve detaylı bilgilere erişilebilecek.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0