Ana SayfaOyunLayers of Fear Remake 11 Dakikalık Oynanış Videosunu Yayınlandı!

Layers of Fear Remake 11 Dakikalık Oynanış Videosunu Yayınlandı!

2023 Haziran ayında çıkması planlanan Layers of Fear Remake psikolojik ve gerilim türünde bir oyun olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

-

Audi, Giriş Seviyesi Bir Elektrikli Araç Yapıyor

CEO Markus Duesmann, Audi markasının 2025 yılına kadar 10'dan fazla yeni elektrikli araç modelini tanıtacağını...

Günümüzde artık her kategoriden oyun çıkmakta bu oyunlar arasında korku oyunları oldukça fazla popüler bir yer almaya başladı. Bugünkü yazımızda sizlere bu yıl içinde çıkması planlanan Layers of Fear Remake oyununun 11 dakikalık oynanış videosuna göz atacağız.

İlk olarak sizlere oyunun kısa bir özetini geçelim; Layers of Fear ağırlıklı olarak hikayeye ve oyun içinde oldukça fazla keşfe dayanan, birinci şahıs bir psikolojik korku oyunudur. Son dönemlerde korku oyunlarına göz attığımız zaman canavar ve yaratıktan daha fazla gerilim ve psikolojik yönden etkilenen oyunlar çıkmakta.

Oyun içi mekaniklere göz attığımız zaman ise oyuncuların farklı odalarda buldukları eşyaları kullanarak bulmacaları çözmeye çalıştıklarını göreceğiz. Bu bulmacalar ise sizin hikayede ilerlemenizin kilit noktaları olduğunu unutmayın. Bunun yanında oyun içinde birden fazla doğaüstü olaylar göreceksiniz ve geriliminiz hat safhada olacak.

Oyunun çıkış tarihi hakkında açıklama yapan şirke Layers of Fear Remake’nin, Haziran 2023’te PS5, Xbox Series X/S ve Windows PC için piyasaya sürüleceğini ifade etti.

-- Reklam --

Oppo Pad 2 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Oppo, geçen yıl Oppo Pad'i duyurarak tablet pazarına girdi. Pazarda iyi satış elde eden cihaz, Snapdragon 870 işlemci ile donatılmış olarak geldi. Bugün...
Mustafa
Mustafa
Teknoloji ve oyun dünyasında olan gelişmeleri takip edip sizlerle paylaşıyorum. Ayrıca reklam sektöründe bulunmaktayım. Unutmadan daima teknolojiyi takip et :)

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz