Ana SayfaOyunMinecraftLego World Steam'de Satışa Sunuldu!

Lego World Steam’de Satışa Sunuldu!

-

Gelen haberlere göre MineCraft’a ciddi bir rakip geliyor. Dünya’nın en fazla tercih edilen oyunu olan MineCraft uzun bir zaman sonra dişine göre bir rakiple karşılayacak gibi görünüyor. Lego firmasının yeni oyunu Lego World Steam’de bulunan özellikle ve heyecan ile gerçek bir rakip olacak.

İlk çıktığında Lego ile bağdaştırılmış olan MineCraft oyunu zaman içinde oldukça fazla oyun meraklısını etrafında toplamayı başarmıştı. Yeni piyasaya sürülen Lego World Steam’de ise MineCraft’a göre saha fazla yaratılığın kullanılmasına imkan tanıyor olması liderliği biraz zorlayacak anlamına geliyor.

Lego World Steam’de araçları geliştirebiliyor, şehirler kurabiliyor hatta hayal gücünüzü tam olarak yansıtma olanağını size sunan uygulama açıklığı ile piyasaya sunuldu.

Bu şekilde artık Minecraft’dan sıkılan ve daha fazlasını bekleyen oyun tutkunları için değişik bir alternatif olacak.
Zaten Minecraft’ın çıkış noktası olan Lego oyuncakları şimdi ona verdiği bu güzel artıları kendisi için kullanmaya kararlı görünüyor. Bu bakımdan bir şekilde geri dönüşüm ile kendine ait olan fikride geçte olsa kendisi uygulayarak para kazacak gibi.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here