Ana SayfaSosyal MedyaLinkedIn Tasarımını yeniledi

LinkedIn Tasarımını yeniledi

-

LinkedIn, spam e-postalar göndermeyi seven diğer bir sosyal ağ, bugün büyük bir yeniden tasarım duyuruyor. Microsoft’un sahibi olduğu hizmet önümüzdeki haftalarda tüm kullanıcılarına yeni görünümü sunacak. Bu görünüşe göre LinkedIn‘in kuruluşundan bu yana en büyük masaüstü yeniden tasarımı olacak.

Yeni ana sayfaya baktığınızda, Facebook‘a ne kadar benzediğini anlamanız biraz zaman alabilir, ancak onu gördüğünüzde detayları farkedeceksiniz. Kötü bir şey olduğunu söyleyemem. LinkedIn’in eski tasarımı gerçekten karmaşıktı. Bu kesinlikle daha temiz.

LinkedIn, yeni tasarımı tanımlamak için “sezgisel”, “daha hızlı”, “kesintisiz”, “akıcı”, “daha akıllı” ve “daha zengin” kelimeleri kullanıyor. Bar navigasyonunun yedi ana alanı vardır; diğer her şey “More” simgesinin altına gizlenmiştir.

Sitenin herhangi bir yerinde kullanılabilen yeni bir gerçek zamanlı mesajlaşma kullanıcı arayüzü var. Giriş yaptığınızda gördüğünüz feed, alakalı içeriği ortaya çıkarmak için algoritmalar ve insanlar kombinasyonu ile iyi ayarlanmıştır.

Arama kutusu evrenseldir; paylaştığınız içeriği, şirketleri, iş unvanları ve konumları da dahil olmak üzere okurken ve bunlarla etkileşim içinde olan kullanıcıları görebilirsiniz. Profil önerileri de geliştirildi. Şuan için tüm kullanıcılara açık olmayan yeni arayüz yaklaşık 1 hafta içerisinde tüm dünyaya açılacaktır.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here