Ana SayfaIOS HaberleriManuganu 2 iOS İçin Yayınlandı

Manuganu 2 iOS İçin Yayınlandı

-

iPhone Piliniz Bittiğinde Düşük Güç Moduna Otomatik Geçme

Günün ilerleyen saatlerinde iPhone'unuzun pilinin düzenli olarak bittiğini fark ederseniz, Düşük Güç Modu kullanışlı bir...

Geçtiğimiz haftalarda duyurulan ve kullanıcılar tarafından büyük bir hayranlık ile oynanan Manuganu oyununun yeni versiyonu yayınlandı, Android, iOS, ve Windows Phone işletim sistemi için yayınlanması beklenen Manuganu oyunu her ne kadar şimdilik sadece iOS işletim sistemi için yayınlanmış olsa’da ilerleyen zamanlarda tüm akıllı cep telefonları için yayınlanacaktır.

Oyunda yapmanız gereken amaç birinci oyun ile aynı, size verilen bir karakter ile engelleri aşarak finish yani bitiş noktasına ulaşmak, genel olarak bakıldığında birinci oyuna göre grafikleri tamamen geliştirilen ve HD oyun kalitesinde görüntülerin olduğu oyun 1.99TL ücret ile satışa sunulmuş durumda.

Alper Sarıkaya tarafından yayınlanan ve geliştirilen oyun, kullanıcıların zevkli dakikalar yaşamalarını sağlıyor, genel olarak oyuna tekrar baktığımızda 2TL ücrete değeceğini tahmin ediyoruz.

-- Reklam --

Siri’nin İsim Telaffuzunu Düzeltme

Apple'ın dijital asistanı Siri, isimleri doğru bir şekilde telaffuz etmede oldukça iyidir, ancak bazen insan bunu karıştırabilir. Neyse ki,...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz