Ana SayfaOyunMarvel's Spider Man 2 Yeni Fragmanı Paylaşıldı!

Marvel’s Spider Man 2 Yeni Fragmanı Paylaşıldı!

Marvel's Spider-Man 2, 20 Ekim'de PlayStation 5 platformunda çıkış yapacak. Halihazırda ön siparişe açılan oyunun standart sürümü 1.499 TL, Deluxe sürümü ise 1.699 TL olarak satışa sunulacak.

-

Qiyuan elektrikli sedan A07’yi tanıttı

Çin otomotiv sektörünün önde gelen oyuncularından Changan Automobile, kısa bir süre önce yeni alt markası...

Günümüzün en popüler süper kahramanlarından biri olan Spider Man hem çizgi romanları ile hem de filmleri ile kitlesinin gönlünde taht kurmuş bir süper kahraman olarak karşımıza çıkmakta. Bunun yanında oyun sektöründe de yer alan süper kahraman oyunları da bulunmakta. Bugünkü yazımızda sizlere Marvel’s Spider Man 2 yeni fragmanına göz atacağız.

İlk olarak oyunun konusu tam netlik kazanmamakla birlikte izlediğimiz video ile oyun içine yeni eklentiler eklendiğini görüyoruz.

Harita kısmında Queens ve Brooklyn’in yer aldığını görüyoruz. Oyun haritası diğer oyuna göre oldukça çok büyük gözükmekte. Bunun yanında kullandığımız karaktere ait 65 farklı kostümü kullanabileceksiniz.

Son olarak Marvel’s Spider-Man 2, 20 Ekim’de PlayStation 5 platformunda çıkış yapacak. Halihazırda ön siparişe açılan oyunun standart sürümü 1.499 TL, Deluxe sürümü ise 1.699 TL olarak satışa sunulacak.

Apple, tüm iPhone’lar için güncellenmiş iOS 17.0.2 sürümünü yayınladı

Apple, tüm uyumlu iPhone modelleri için iOS 17.0.2'nin güncellenmiş bir sürümünü yayınlayarak kullanıcıların endişelerine hızlı bir şekilde yanıt verdi....
Mustafa
Mustafa
Teknoloji ve oyun dünyasında olan gelişmeleri takip edip sizlerle paylaşıyorum. Ayrıca reklam sektöründe bulunmaktayım. Unutmadan daima teknolojiyi takip et :)

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz