Ana SayfaIOS HaberleriMicrosoft SwiftKey klavyesi iOS'a geri döndü

Microsoft SwiftKey klavyesi iOS’a geri döndü

Microsoft'un SwiftKey klavyesi beklenmedik bir şekilde App Store'a geri döndü . Şirket, klavye desteğini resmi olarak sonlandırdı ve Ekim ayında App Store'dan kaldırdı , ancak şimdi bir kez daha iOS kullanıcıları için mevcut.

-

Valheim Büyük Güncellemesi Mistlands İle Geldi!

Günümüzün popüler oyunlarından biri olan Valheim çıktığı andan itibaren oldukça ilgi gören bir oyun haline...

Eylül ayında Microsoft, resmi bir açıklamanın ardından SwiftKey’i Apple’ın App Store’undan çıkardı ve iOS’un varsayılan klavyesine daha iyi alternatiflerden biri olduğu için birçok kişiyi hayal kırıklığına uğrattı. Görünüşe göre şirket fikrini değiştirmiş ve SwiftKey klavyesi tekrar App Store’da.

Microsoft’un Office Ürün Grubu Başkan Yardımcısı tarafından yakın zamanda atılan bir tweet, SwiftKey’in gerçekten de Apple kullanıcıları için geri döndüğünü ve hatta gelecekte yeni özelliklerle geliştireceklerini doğruluyor.

Bir şirketin sözcüsü, kullanıcıların geri bildirimleri nedeniyle teknoloji devinin iOS için SwiftKey’i geri getirdiğini ve platform desteğini yenilediğini açıkladı. Ayrıca Microsoft, gelecekte SwiftKey’e büyük yatırım yapacak.

-- Reklam --

I.G.I. Origins Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Günümüzde birden çok oyun bulunmakta bu oyunlar arasında aksiyon oyunlarının yeri oldukça ayrıdır. Oldukça büyük bir kitleye sahip olan...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz