Ana SayfaOyunModern Combat 5 SSAO ile Geliyor

Modern Combat 5 SSAO ile Geliyor

-

Microsoft Teams, en şık özelliklerinden birini Android uygulamasına getiriyor

Pandemi, çeşitli video konferans araçlarını ana akıma taşıyarak Zoom, Google Meet ve Microsoft Teams'i ön...

Gameloft’un yakında indirime sunacağı Modern Combat 5: Blackout oyununda SSAO teknoloji yer alacak. MC 5’in grafikleri konsol ayarında olacak.

Gameloft geçtiğimiz yıl düzenlenen E3 etkinliğinde Modern Combat serisinin beşinci oyununu lanse etmişti. Grafikleri ile mobil platformlarda üst düzey bir oyun deneyimi sunacak olan Modern Combat 5: Blackout‘un SSAO teknolojisi ile geliştirildiği açıklandı.

Gölgelendirmeler daha gerçekçi olacak

modern-combat-5

Crytek‘in PC ve konsollar için 2007 yılında geliştirdiği Crysis oyununda kullanıldığı SSAO teknolojisi sayesinde gölgelendirmeler çok gerçekçi yansıtılmıştı. Bu teknolojinin uzun yıllar sonra Modern Combat 5: Blackout ile mobil cihazlara da gelecek olması mobil oyuncular için sevindirici bir haber.

Yaz aylarında iOS, Android ve Windows Phone platformlarına gelmesi beklenen MC 5: Blackout ile mobil FPS deneyimi daha iyi seviyelere çekilecek. Özellikle mobil cihazlar için geliştirilen kontrolcüler sayesinde bu deneyim 2 katına çıkacak.

-- Reklam --

Google Fotoğraflar manuel olarak nasıl senkronize edilir ve yedeklenir

Sonunda sağlam yeni bir Android telefona yükselttiniz, ancak yine de tüm resimlerinizi eski telefonunuzdan almanız gerektiğini fark ettiniz. Neyse...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz