Ana SayfaAkıllı TelefonMotorola Moto G51, Kasım Ayında Görücüye Çıkacak

Motorola Moto G51, Kasım Ayında Görücüye Çıkacak

-

A101’e Gelecek Teknolojik Ürünler!

Günümüzün en büyük market zincirlerinden biri olan A101 ülkemizde oldukça tercih edilen bir marka haline gelir oldu. 81 ilde de bulunan market son zamanlarda...

Motorola’nın Moto G51 5G adlı yeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Bu telefonun Moto G50 5G’nin üst modeli olarak gelmesi bekleniyor. TechnikNews tarafından hazırlanan yeni bir rapor, G51‘in temel özelliklerini ortaya çıkardı.

Rapor, Moto G51 5G‘nin kod adının “Cyprus 5G” olduğunu ve model numarasının XT2171-1 olduğunu ortaya koyuyor. G51’in tam ekran boyutu bilinmemekle birlikte rapor, Full HD+ çözünürlüğü desteklediğini iddia ediyor. G51‘in yenileme hızı hakkında net bir bilgi yok.

Moto G51’in işlemcisi hakkında herhangi bir bilgi de yok. Önde 13 megapiksel kamera ile donatıldığını söyleyebiliriz. Arkadaki üçlü kamera ünitesinde 50 megapiksel anakamera, derinlik sensörü olarak ikiye katlanan 8 megapiksel ultra geniş lens ve 2 megapiksel lens var.

moto-g51-5g

Yayına göre, Moto G51 5G birkaç hafta içinde satışa çıkacak. Kasım ayında piyasaya sürüleceğini tahmin ediyoruz. Raporlar şirketin, aynı zamanda Moto G71 5G adlı bir telefon üzerinde çalıştığını ortaya koydu.

Ayrıca bkz: Motorola Moto G71 5G ve G51 5G Geliyor

-- Reklam --

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.