Ana SayfaFilm ve DiziNetflix artık aboneliğinizdeki arkadaşlarınızın oturumunu uzaktan kapatmanıza izin veriyor

Netflix artık aboneliğinizdeki arkadaşlarınızın oturumunu uzaktan kapatmanıza izin veriyor

-

2022 son çeyrekte küresel akıllı telefon üretimi %11 düştü

Trendforce, küresel akıllı telefon pazarıyla ilgili en son araştırmasını yayınlayarak 2022'nin üçüncü çeyreğinde üretimde düşüş...

Netflix, 2023’ün başlarında şifre paylaşımını engellemeye başlamayı planlıyor. Bundan önce şirket, abonelerine darbeyi yumuşatmak için sürekli olarak temelleri atıyor ve gerekli tüm araçları sağlıyor. İlk olarak, Netflix profilinizi bir hesaptan diğerine taşımanıza izin veren bir Profil Aktarım aracı başlattı. Ardından, bazı önemli kısıtlamalarla ucuz, yeni, reklam destekli bir katman başlattı. Ve şimdi, abonelik akış hizmeti, hesabınıza bağlı cihazların yönetimini kolaylaştıracak yeni bir özelliği kullanıma sunuyor.

Erişimi ve Cihazları Yönetme olarak adlandırılan yeni özellik, Netflix’ten içerik akışı yapmak için kullandığınız son tüm cihazları gösterecek. Netflix hesabınızdan içerik akışı yapan tüm cihazların geçmişi gibi davranır, böylece aynı akıllı TV veya iPad birden çok kez görünebilir. Saatin yanı sıra akıllı TV’nin, akış kutusunun, tabletin, PC’nin veya telefonun yaklaşık konumu, IP adresi, son izlenen saat ve tarih ve cihaz türü de gösterilir.

Her cihaz adının yanında bir Oturumu Kapat düğmesi vardır, böylece akış hizmetinden uzaktan çıkış yapabilirsiniz. Dolayısıyla, Netflix’i arkadaşınızın evinde kalırken bilgisayarında açık bıraktıysanız ya da bir otelde açık bıraktıysanız ve oturumu kapatmayı unuttuysanız, yeni ayarlar bunu uzaktan yapmanıza izin verecektir.

Şimdiye kadar Netflix yalnızca içerik indirdiğiniz cihazları yönetmenize ve kaldırmanıza izin veriyordu. Bir arkadaşınızın PC’sinden veya TV’sinden erişimi iptal etmek istiyorsanız, diğer tek seçenek tüm cihazlardan çıkış yapmaktı. Erişimi ve Cihazları Yönetme özelliği, hesabınızda oturum açmış tüm cihazları görmenize ve ayrı ayrı oturumları kapatmanıza izin verdiği için farklıdır.

-- Reklam --

Oppo Find X6’nın Kamera Dizaynı Gün Yüzüne Çıktı

Oppo'nun Find X6 serisi amiral gemisi telefonlarını 2023'ün ilk çeyreğinde küresel pazarda duyurması bekleniyor. Serinin en az iki model (Find X6...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz