Ana SayfaOyunNetflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix üyeliğinize dahil olan, reklamsız veya uygulama içi satın alma içermeyen Netflix'in mobil oyun kataloğu büyümeye devam ediyor. Devolver Digital'den Reigns: Three Kingdoms, Neowiz'den Cats & Soup ve bugün piyasaya sürülen Rogue Games'ten Hello Kitty Happiness Parade dahil olmak üzere bu ay kadroya dokuz oyun daha katıldı.

-

Spotify, 205 Milyon Premium Aboneye Ulaştı!

Spotify, 2022'nin son çeyreği için mali raporunu yayınladı. Spotify, 2023 yılının başıyla beraber toplamda 250...

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var. Netflix uygulamasındaki tüm oyunları oynamak ücretsizdir ve reklam veya uygulama içi satın alma içermez.

Skies of Chaos, renkli görseller ve karakterlerle klasik uçak nişancı türünün yeni bir versiyonudur.

Flutter Butterflies, özel yağmur ormanınızda kelebekler yetiştirip toplayarak yaratıcılığınızı sergileyebileceğiniz bir oyundur.

Stranger Things: Puzzle Tales, popüler Netflix orijinal serisinin son bölümüdür. Bu, sırayla düşmanlarla savaştığınız ve bu süreçte karakterlerinizin seviyesini yükselttiğiniz bir bulmaca RPG oyunudur.

Country Friends, geniş bir hayvan ve mahsul yelpazesinin yanı sıra dönümlerce verimli arazi inşa etmenize ve yönetmenize izin veren bir çiftlik simülatörüdür.

Cats & Soup, büyülü bir ormanda geçen ve kedi yaratıkların en lezzetli çorbaları yapıp müşterilerine sunmalarına yardım etme görevinin verildiği bir oyundur. Oyunda çeşitli kedi ırkları ve sonsuz çorba tarifleri kombinasyonu var.

Reigns: Three Kingdoms, Han hanedanlığının son günlerinde Çin İmparatorluğu’nda geçen kaydırma tabanlı bir strateji oyunudur. Oyuncular ordularını kurar ve rakipleriyle savaşa girer.

Hello Kitty Happiness Parade, ünlü karakter ve arkadaşlarının bir fantezi dünyasında geçit töreni düzenlediğini gören eğlenceli bir dans oyunudur.

-- Reklam --

Tesla Model Y’nin Direksiyon Simidi Trafikte Düştü!

Yepyeni bir Tesla Model Y'nin direksiyon simidi, aracın bir New Jersey sakinine teslim edilmesinden sadece 6 gün sonra otoyola...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz