Netflix’te En Çok İzlenen Filmler – Temmuz 2023

Netflix’te en popüler filmlerden haberdar mı olmak istiyorsunuz ? İşte size harika bir fırsat! Bu ayın top listesinde birbirinden güzel içerikler var. İşte Netflix’in en çok izlenen, en popüler filmleri…

Netflix En İyi Filmler Temmuz Top 10

Extraction 2

Tyler Rake, Bangladeş’in Dhaka kentindeki görevinden aldığı ağır yaralardan zar zor kurtulduktan sonra geri döndü ve ekibi bir sonraki görevlerini üstlenmeye hazır. Gürcü bir gangsterin insafına kalmış bir aileyi kurtarmakla görevlendirilen Tyler, onları kurtarmak için dünyanın en ölümcül hapishanelerinden birine sızar. Ancak çıkarma kızıştığında ve gangster savaşın hararetinde öldüğünde, onun kadar acımasız olan kardeşi intikam almak için Rake ve ekibinin izini Sidney’e kadar sürer.

The Perfect Find

Yüksek profilli bir kovulmanın ardından, Jenna’nın moda kariyerine geri dönüşü, çekici, çok daha genç bir iş arkadaşına aşık olunca bir engelle karşılaşır – ki bu da patronunun oğludur.  Kıvılcımlar uçuşurken Jenna, gizli bir aşk için her şeyi riske atıp atmayacağına karar vermelidir.

Sen İnandır

Torunlarının evlenmesini isteyen iki işgüzar büyükanne, bu amaçla onlar için sözde tesadüfi bir karşılaşma ayarlar. Durumdan bihaber olan iki genç karşılaştıklarında, çocukluk aşkları depreşir ve eski defterler açılır.

Penceremden: Aramızdaki Deniz

Stocholm’de okumak için yaşadığı yerden ayrılan Ares, Raquel ile beklediklerinden daha zorlu uzak mesafe ilişkisi içindedir. Aradan geçen bir yılın ardından yeniden bir araya geldiklerinde, uzun ayrılık ve o dönemde tanıştıkları insanlar, onların kırılmaz olduğunu düşündükleri bağa meydan okur.

Run Rabbit Run

Run Rabbit Run, kadın doğum uzmanı olan bir kadının hikayesini konu ediyor. Doktor olan Sarah, yaşama döngüsü anlayışına bağlı olan bir kadındır. Doğar, yaşar ve ölürsünüz, hepsi bu. Ancak kızı Mia’nın gün geçtikçe tuhaf davranışlar sergilemesi, Sarah’ın inançlarını sorgulayıp, geçmişinden gelen hayaletle yüzleşmesine neden olur.

Nimona

Şekil değiştirici genç Nimona ve çılgın bilim adamı Lord Ballister Blackherat’ın, krallığın hükümdarını ortaya çıkarmak için bir araya gelmesini anlatan animasyon filminin yönetmenliğini Patrick Osborne üstleniyor.

Sniper: Assassin’s End

Özel Harekat keskin nişancısı Brandon Beckett, ABD ile yüksek profilli bir ticaret anlaşması imzalamanın arifesinde yabancı bir ileri gelenin öldürülmesinin birincil şüphelisi olarak kurulur.  Ölümden kıl payı kurtulan Beckett, hükümet içinde çalışan karanlık bir ajan olabileceğini fark eder ve güvenebileceği tek kişi olan babası, efsanevi keskin nişancı Çavuş ile ortak olur. Her iki Beckett da CIA’den, Rus paralı askerlerinden ve her iki efsanevi keskin nişancıya rakip olacak keskin nişancı becerilerine sahip Yakuza tarafından eğitilmiş bir suikastçı olan Lady Death’ten kaçıyor.

Hayal Adası

Hayal Adası, eğlenmek için bir adaya giden bir grup insanın yaşadıkları konu ediliyor. Bir grup insan, gönüllerince eğlenecekleri, hayallerindeki birçok şeyi gerçekleştirebilecekleri Fantasy Island’a gider. Gizemli bir adam olan Bay Roarke, tatil köyüne gelen şanslı misafirlerinin en gizli hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi vaat eder. Fakat adada onları bekleyen düşlediklerinden oldukça farklıdır. Karanlık temalar ve doğaüstü olaylarla karşı karşıya kalan insanlar, hayatta kalabilmek için zorlu bir mücadele vermek zorunda kalır.

Unknown: The Lost Pyramid

Mısırlı arkeologlar bu belgeselde gömülü bir piramidi ararken 4.000 yıldan daha eski mezarlar ve eserler keşfederek tarihin derinliklerine iniyorlar.

Akrep Kral: Ruhlar Kitabı

Akrep Kral, Nubia Kralı’nın kız kardeşi Tala adında bir kadın savaşçıyla birlik olur. Birlikte, kötü bir savaş ağasına son vermelerini sağlayacak olan The Book of Souls olarak bilinen efsanevi bir kalıntıyı ararlar.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0