Ana SayfaOtomobilNio Birkaç Ay İçinde 2 Tane Daha Otomobil Duyuracak

Nio Birkaç Ay İçinde 2 Tane Daha Otomobil Duyuracak

Nio'nun kurucusu ve başkanı, markanın bu sene 2 adet ek elektrikli otomobil çıkaracağını duyurdu. Mayıs'ta beklenen lansmandan önce sürpriz bir karar.

-

En İyi HBO Max Dizileri – Mart 2023

Dünyanın en popüler dizi ve film izleme platformlarının başında gelen HBO Max, geçen sene itibariyle RTÜK...

Nio, Çin Yeni Yılı dönemine ait performans rakamlarını paylaşmak için Pekin’de bir etkinlik düzenledi. Şirketin kurucusu ve başkanı hazır bulunarak muhabirlerin sorularını yanıtladı ve Nio’nun gelecek planlarını detaylandırdı. Açıklamalara göre Nio markası, 2 adet daha elektrikli otomobil duyuracak.

Konferanstan sonraki Soru-Cevap oturumunda, Qin Lihong’a Nio’nun ürün yol haritası ve yeni Nio EC7 ile Nio ES8‘in programa göre üretime ve teslimatlara girip girmeyeceği soruldu. Qin sürpriz bir yanıtla EC7 ve ES8’den önce iki aracın daha üretime girebileceğini doğruladı.

Hem EC7 coupe SUV hem de tam boy SUV ES8 geçen yıl Nio Günü’nde tanıtıldı ve teslimatlarının bu yılın Mayıs ayında başlaması planlanıyor. İki ek araç, Nio’nun elektrikli otomobil portföyünü ciddi şekilde genişletecek ve müşteri tabanını ciddi şekilde artırma potansiyeline sahip olacaktır.

nio 2 otomobil duyuracak gizli

Qin Lihong hangi arabalardan bahsediyordu peki? Aslında oldukça iyi bir fikrimiz var, İnternet ve Çin sosyal medyası gerçek bir hazine. Nio’nun ET5 Shooting Brake’in lansmanını hazırladığını biliyoruz. Araba, testler sırasında birçok kez tespit edildi ve fotoğraflarda çok bitmiş bir ürün gibi görünüyordu.

Ardından, ES8’in daha küçük elektrikli SUV kardeşi olan yeni Nio ES6 var. Bu araba da birçok kez tespit edildi ve şirketin onu modası geçmiş 1.0 platformundan 2.0’a taşıdığını biliyoruz.

-- Reklam --

En İyi Android E-Ticaret Uygulamaları 2023

Ticaretin en yaygın yolu teknolojinin gelişmesiyle e ticaret uygulamaları oldu. Siz de eğer ticarete yeni atıldıysanız bu uygulamalardan faydalanarak...
Cemre Yılmaz
Cemre Yılmaz
Dijital reklamcılığın yanında web site ve gelişimlerini ilgilendiren her aracın uzmanı olmak için gelişen bir teknoloji meraklısıyım. Freelancer olarak yazar ve editörlükle de ilgilenmekteyim.
KaynakCnevPost

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz