Ana SayfaOtomobilNio Günü 2022'nin Tarihi 24 Aralık Olarak Belirlendi

Nio Günü 2022’nin Tarihi 24 Aralık Olarak Belirlendi

Yeni otomobil modellerinin ve teknolojilerin duyurulduğu Nio Günü, 2022 yılının 24 Aralık gününde gerçekleşecek. Üstelik bu etkinlik sanılanın aksine çevrimiçi olmayacak!

-

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında...

Nio Günü, yeni modellerin ve teknolojilerin duyurulduğu, muhtemelen şirket için yılın en önemli günü. İlk başta birçok kişi, Çin’deki katı COVID-19 önlemleri nedeniyle Nio Günü 2022’nin gerçekleşmeyeceğini veya çevrimiçi bir etkinlik olacağını düşündü.

Nio, Heifei Binhu Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi’nde 24 Aralık için bir tarih belirledi. Bu seçimin mantıklı olmasının sebebi; Nio’nun iki fabrikası da Anhui eyaleti, Heifei’de.

nio gunu 2022 ne zaman

Bu yılın teması “Işığı Hisset” ve forum yerel saatle 10:00’da, Nio Günü 2022 sunumu ise 19:00‘da başlayacak.

Nio’nun o gün için ne hazırladığını bilmesek de otomobil üreticisi için yoğun bir yıl olacak. Nio’nun 2023’ün ilk yarısında beş model piyasaya sürmesi bekleniyor ve Haziran ayına kadar üç model daha hazır olacak.

-- Reklam --

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro Sızıntıları Paylaşıldı!

Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro, 2021'de Xiaomi'nin tablet serisini yeniden canlandırdı. Aradan geçen bir yıl sonunda Xiaomi,...
Cemre Yılmaz
Cemre Yılmaz
Dijital reklamcılığın yanında web site ve gelişimlerini ilgilendiren her aracın uzmanı olmak için gelişen bir teknoloji meraklısıyım. Freelancer olarak yazar ve editörlükle de ilgilenmekteyim.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz