Ana SayfaFilm ve DiziNobody 2 İçin Çekimler Yakında Başlıyor!

Nobody 2 İçin Çekimler Yakında Başlıyor!

2021 yılında hayatımıza giren ve ilk andan itibaren izleyenlerde muhteşem bir etki bırakan Nobody, serinin 2. filmi için çekimlere 2023 yılında başlayacak.

-

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında...

2021 yılında hayatımıza giren ve ilk andan itibaren izleyenlerde muhteşem bir etki bırakan Nobody, serinin 2. filmi için çekimlere 2023 yılında başlayacak.

2022 yılının yaz aylarında senaryo hazırlıklarına başladığını bildiren Nobody 2, uzun bir zamandır sessizlik içerisindeydi. Tüm ekibin sesi artık çıkıyor. Yapılan açıklamalara göre Nobody 2 için senaryo büyük ölçüde tamamlandı ve çekimler için hazırlıklar yapılmaya başlandı.

Nobody, ilk filmiyle beyazperde de büyük işler başardı. Özellikle 2021 yılındaki sinema tarihine büyük bir damga vurdu. Bunun sonucunda ise yapım ekibi serinin ikinci filmi için hazırlıklara başladı. Senaryonun oturmasının ardından film çekimleri 2023 yılında başlayacak.

nobody 2

Bob Odenkirk’in baş rolünü üstlendiği filmde aktör bir banliyö babasına hayat verdi. İçerisinde aksiyon filmlerinden aşina olduğumuz aksiyonlardan yanı sıra, aşırı derece de mizah bizleri karşıladı. İki farklı türün güzel bir biçimde harmanlanmasından sonra ortaya güzel bir film olan Nobody çıktı.

Nobody’in ilk filminde yer alan oyuncu kadrosunun ikinci filmde de yer alması muhtemel gözükürken, yayın veya vizyon tarihi hakkında bir bilgi bulunmuyor.

Yeni Bruce Lee Filmi Geliyor!

-- Reklam --

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro Sızıntıları Paylaşıldı!

Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro, 2021'de Xiaomi'nin tablet serisini yeniden canlandırdı. Aradan geçen bir yıl sonunda Xiaomi,...
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz