Ana SayfaOyunOffice Rumble Android Oyunu

Office Rumble Android Oyunu

-

Aksiyon oyunları birkaç yıla kadar genellikle benzer formatlarda ilerliyordu. Bu da, bir süre sonra oynayan kişinin oyundan soğumasına sebep olabiliyordu. PNIX Games bunu düşünmüş olsa gerek ki, bize harika bir Android oyun sunuyor.

Office Rumble ismi ile yayınlanan bu Android oyun, Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak ulaşılabiliyor. Şimdiden beş yüz bine yakın kullanıcıya ulaşan yapım, bu rakamı her geçen gün arttırmayı da başarıyor.

Office Rumble 1

Genel olarak oyuna baktığımızda dövüş unsurlarını görüyoruz. Karakterimizi kullanarak, karşımıza gelen düşmanları etkisiz hale getirmeye çalışıyoruz. Bunu yaparken de özel güçlerimizden veya silahımızdan faydalanabiliyoruz.

Office Rumble Android oyununa baktığımızda, 2 boyutlu bir harita ile karşılaşıyoruz. Karakterimiz bu harita üzerinde soldan sağa doğru ilerliyor. Bu şekilde, rakibimizi yere sermek için stratejiler geliştirebiliyoruz.

office rumble 2

Eğlenceyi ön planda tutmaya çalışan firma, bu yüzden grafik ve seslendirmeye büyük önem vermiş. Oyunu eğlenceli kılan olayların başında bu iki unsur geliyor. Harika ses efektleri ve daha çok çizgi romana kaçan animasyonları ile bizden tam not almayı başarıyor oyun.

Dövüşmenin eğlenceli bir hale geldiği Office Rumble Android oyununu indirmek için Android cihazınızdan Google Play Store‘a girerek oyunun ismini yazmanız yeterlidir. Eğer Android sürümünüz 2.3.3 ve üzeri ise, oyunu rahatlıkla oynamaya başlayabilirsiniz.

İyi oyunlar!

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.