Ana SayfaAkıllı TelefonOnePlus 9 Çıkış Tarihi Hakkında İlk Söylentiler

OnePlus 9 Çıkış Tarihi Hakkında İlk Söylentiler

Henüz hakkında çok az bilginin bulunduğu 2021 amiral gemisi serisi OnePlus 9 hakkındaki ilk söylentiler, Mart ayı ortasında yayınlanacağı yönünde...

-

OnePlus 9 serisi çıkış tarihi hakkında söylentiler çıkmaya başladı. OnePlus 8 ve 8 Pro bu yıl Nisan ayında tanıtıldı. Ancak OnePlus 9 Nisan ayına göre daha erken gelecek. Android Central tarafından yayınlanan bir yazı da Mart ayı ortalarında çıkacağı konusunda bir iddiada bulunuldu.

OnePlus 9’un tanıtım tarihi kesin olarak bilinmiyor. Ancak kaynak, önümüzdeki yıl Mart ayı ortalarında piyasaya çıkacağını iddia ediyor. Bu da Çinli telefon üreticisinin 2021 serisi amiral gemilerinin mağaza raflarında çok daha erken çıkacağı anlamına geliyor.

Şu anda yaklaşan amiral gemisi serisi ile ilgili detaylar oldukça az. Ancak akıllı telefonun henüz duyurulmamış Snapdragon 875 yonga seti ile destekleneceği iddialar arasında. Üstelik 65W şarj destekleyen büyük bir bataryasının olacağı söyleniyor.

Ayrıca OnePlus 9’un yeni duyurulan OnePlus 8T‘de yer alan 120Hz AMOLED ekran ile geleceği de olası söylentiler arasında. Çünkü her yeni gelen amiral gemisi bir önceki telefonların ya en üst özelliğini ya da en geliştirilmiş özelliğine ev sahipliği yapıyor.

Kod adı “Lemonade” olan OnePlus 9 hakkında daha fazla ayrıntı, önümüzdeki haftalarda ortaya çıkacaktır. Bu yüzden biraz daha sabredir telefonların özelliklerinin sızdırılmasını beklememiz gerekiyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here