Ana SayfaİpucuOnlyfans Nedir? Onlyfans İle Nasıl Para Kazanılır?

Onlyfans Nedir? Onlyfans İle Nasıl Para Kazanılır?

-

İnternetin hayatımıza girmesinden itibaren web site popülerliği hızla yükseldi. Bu yükselişte yer alan bir web sitesi olan Onlyfans günden güne popülerliği artmakta. OnlyFans, bir içerik oluşturma platformu. Bu platformda kullanıcılar çeşitli videolar paylaşarak yüksek miktarda paralar kazanabiliyorlar. Gelelim Onlyfans nedir?

Onlyfans Nedir?

OnlyFans, merkezi Londra’da bulunan bir içerik abonelik iş modeli hizmetlerinden biridir. İçerik yaratıcıları, kendilerine üye olan kullanıcılar üzerinden para kazanabilir. Hizmet, genellikle (seks işçileri) arasında popülerdir ve genellikle seks işçileri ile ilişkilendirilir. Ve ne kadar çok fazla aboneye sahip olursanız, o kadar fazla para para kazanma imkanınız oluyor.

Onlyfans İle Nasıl Para Kazanılır?

Londra merkezine sahip olan Web sitede, aylık 100 .000 – 1.000.000 dolar arası hatta daha üzerinde para kazanma imkanı bulunmakta. İçerik oluşturucuların paylaşımlarını görmek isteyenler, her ay belirli bir ücret karşılığında istedikleri kişinin kanalına abone oluyorlar. Ve içerik sahipleri abone başına para kazanmakta. Milyonlarca kullanıcısı olan web sitesini bazı ünlü kesimde kullanmakta.

Ayrıca bkz: Bağlantınız Gizli Değil Hatası Nasıl Çözülür?

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.