Ana SayfaAkıllı TelefonOppo Find N2 katlanabilir telefonu 15 Aralık'ta gelecek

Oppo Find N2 katlanabilir telefonu 15 Aralık’ta gelecek

OPPO'nun yeni nesil katlanabilirleri üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Raporlar, şirketin katlanabilir Find N2 ve Find N2 Flip telefonlarını yaklaşan INNO Day 2022 etkinliğinde sergileyeceğini söylüyor. Weibo'da ortaya çıkan yeni bir sızıntı, yeni OPPO katlanabilirlerinin resmiyet kazanacağı tarihi ortaya koyuyor.

-

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında...

Oppo‘nun geleneksel olarak Aralık ayında Inno Day adlı bir etkinliği vardır. Şirketin tüm yeniliklerini ve başarılarını duyurduğu ve aynı zamanda yeni ürünlerin piyasaya sürülme aşamasıdır.

Güvenilir bir sızıntı kaynağına göre Oppo Inno Day 2022, 14 Aralık’ta olacak. Bir gün sonra, 15 Aralık’ta katlanabilir Oppo Find N2‘nin ve şimdilik Find N2 Flip olarak adlandırılan Oppo’nun ilk kapaklı modelinin duyurusunu göreceğiz.

Tekil ismine rağmen Oppo Inno Day, sadece akıllı telefonları değil, teknolojileri de gördüğümüz çok günlük bir etkinlik. 2020’de katlanabilir ekrana sahip bir konsept telefon vardı, geçen yıl ise geri çekilebilir ana kameraya sahip bir prototip gördük.

MariSilicon X NPU’nun duyurusu da vardı ve sadece Oppo’nun yükseltilmiş bir sürüm geliştirip geliştirmediğini merak edebiliriz.

Oppo Find N2 Flip - Cepkolik

Find N2’den bahsetmişken, beklentiler, 240 gramın altındaki ağırlığıyla şimdiye kadarki en hafif yatay katlanabilir olması – ilk Oppo Find N‘den %15 daha hafif ve diğer üreticilerin rakiplerinden önemli ölçüde daha hafif olması. Find N Flip, bir yarısında dikey bir kapak ekranı, diğerinde çift kameralar için bir uygulamalı videoda tespit edildi.

-- Reklam --

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro Sızıntıları Paylaşıldı!

Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro, 2021'de Xiaomi'nin tablet serisini yeniden canlandırdı. Aradan geçen bir yıl sonunda Xiaomi,...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz