Ana SayfaAkıllı TelefonOppo Reno 10 Pro Plus'ın Kamerası Böyle Olacak!

Oppo Reno 10 Pro Plus’ın Kamerası Böyle Olacak!

Periskop kamera özelliği, 2023 yılının ortalarında piyasaya çıkması beklenen Reno 10 serisiyle Reno serisine geri dönecek. Kesin olmak gerekirse, periskop kamera yalnızca "süper kupa" modelinde mevcut olacak.

-

iPhone Kilitliyken Cevapsız Aramalara Geri Dönme özelliği nasıl devre dışı bırakılır

iOS'ta cevapsız aramalara doğrudan iPhone Kilit Ekranından geri dönmek mümkündür. Bu makale, bu özelliğe erişimi...

Oppo’nun yeni telefonlarından oluşan Oppo Reno 9 serisinin Kasım ayı sonunda satışa çıkmasını bekliyoruz. Şirket henüz lansman tarihini onaylamasa da, ortaya çıkan yeni bilgiler telefonun detaylarını gözler önüne seriyor. Bu kez de Oppo Reno 10 Pro Plus’ın kamera detayları gün yüzüne çıktı.

Nisan 2019’da Oppo, Oppo Reno 10x Zoom‘u tanıttı. Benzersiz bir açılır kamera modülüne sahip etkileyici bir tam ekran tasarımı ile geldi. Bununla birlikte, cihazın en büyük cazibesi, 5x optik yakınlaştırmayı ve 10x hibrit yakınlaştırmayı destekleyen bir periskop yakınlaştırma kamerası ile donatılmış olmasıydı.

O yılın ilerleyen saatlerinde şirket, normal Oppo Reno 2‘yi de tanıttı. O zamandan beri, birkaç nesil Reno telefonu piyasaya sürdü. Ancak hiçbirinde periskop yakınlaştırma kamerası bulunmuyor. Şirketin nihayet Reno 10 serisindeki özelliği geri getirebileceği anlaşılıyor.

Oppo Reno 10x Zoom
Oppo Reno 10x Zoom

Periskop kamera özelliği, 2023 yılının ortalarında piyasaya çıkması beklenen Reno 10 serisiyle Reno serisine geri dönecek. Kesin olmak gerekirse, periskop kamera yalnızca “süper kupa” modelinde mevcut olacak.

-- Reklam --

Bilmeniz gereken 10 gelişmiş Google Arama operatörü

Google Arama, çoğumuz için çevrimiçi dünyanın sunduğu bilgi zenginliğine giriş noktasıdır. Ve ucuz, harika akıllı hoparlörler, artan sayıda insanın...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz