Ana SayfaAkıllı TelefonOppo Reno 7 Pro, İnce Ekranıyla Göz Kamaştıracak!

Oppo Reno 7 Pro, İnce Ekranıyla Göz Kamaştıracak!

Oppo Reno 7 Pro'nun önemli özelliği, Reno tarihindeki en dar çerçevelerle kaplı 2.5D, 6.55 inç OLED ekrandan kaynaklanıyor. Sonuç olarak Reno 7 Pro, göz alıcı %92,8 ekran-gövde oranıyla geliyor. Aynı zamanda şimdiye kadarki en ince Reno ve sadece 180 gram ağırlığında.

-

Oppo, 4 Şubat’ta Reno 7 serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ve büyük günün öncesinde, yeni bir basın açıklamasıyla şirket; uçak sınıfı Lazer Doğrudan Görüntüleme (LDI) teknolojisini içeren; Reno 7 Pro ve Reno 7‘de bulunan tescilli Oppo Glow tasarımını gün yüzüne çıkardı.

Tasarım teknolojisi, serinin cam arka kapağınınÜ; aynı anda hem mat doku hem de parlak bir görünüm elde etmesini sağlıyor; bu, Oppo’nun ‘paradoksal’ olarak tanımladığı bir şey. Oppo Glow, estetiğin yanı sıra parmak izi ve leke tutmazlık özellikleriyle de kullanılabilirliği artırıyor.

“Şimdiye kadar havacılık endüstrisinde PCB tasarlamak için kullanılan; daha yeni LDI teknolojisi, Reno7 serisinin fotorezist kaplı AG cam arka kapağına 20 mikron kadar küçük boyutlu ince dokular aşındırmak için yeniden tasarlandı.” diyor şirket.

oppo-reno7-pro

Cihazın bir diğer önemli özelliği, Reno tarihindeki en dar çerçevelerle kaplı 2.5D, 6.55 inç OLED ekrandan kaynaklanıyor. Sonuç olarak Reno 7 Pro, göz alıcı %92,8 ekran-gövde oranıyla geliyor. Aynı zamanda şimdiye kadarki en ince Reno ve sadece 180 gram ağırlığında.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.