Ana SayfaAkıllı TelefonOppo Reno 8T Serisi Yakında Piyasaya Çıkıyor!

Oppo Reno 8T Serisi Yakında Piyasaya Çıkıyor!

Son haftalarda adını sıklıkla duyduğumuz Oppo Reno 8T serisi yakında geliyor. Asyalı birçok internet sitesinde Oppo Reno 8T için sızıntılar yayınlandı.

-

240W Şarjlı Realme GT Neo5 9 Şubat’ta Geliyor!

Realme, GT Neo5'in 240 W hızlı şarj özelliğine sahip ilk akıllı telefon olacağını doğruladı ve...

Son haftalarda adını sıklıkla duyduğumuz Oppo Reno 8T serisi yakında geliyor. Asyalı birçok internet sitesinde Oppo Reno 8T için sızıntılar yayınlandı.

“Portre Uzmanı” olarak lanse edilen Reno8 T serisi, 4G ve 5G modellerine sahip olacak. Oppo’nun web sitesinde ve çevrimiçi mağazasında listelenen akıllı telefonlardan açıkça 4G veya 5G sürümleri olarak bahsedilmiyor. Ancak söylentiler, sol üstte delikli düz ekranlara sahip siyah ve turuncu renkli akıllı telefonların Reno8 T 4G olduğunu iddia ediyor; bu, değişik tasarımı, kavisli ekranı ve ortalanmış delikli akıllı telefonun muhtemelen Reno 8T 5G olduğu anlamına geliyor.

Her iki varyant da arkada üçlü kamera kurulumlarına sahip ve Oppo tanıtım sayfasında bununla dalga geçtiği için en az birinin bir mikroskop ünitesi içermesini bekleyebilirsiniz.

Midnight Black Reno8 T 4G ve 5G, Oppo Glow tasarımıyla gelirken, Reno 8T 4G Sunset Orange versiyonu deri tasarıma sahip olacak. Bunun F21 Pro 4G’de gördüğümüz Fiberglas-Deri tasarım mı yoksa farklı bir şey mi olduğu belli değil.

Oppo’nun paylaştığı görsellerden biri de turuncu modeldeki ilk kamerayı çevresinde beyaz bir halka ile gösteriyor. F21 Pro 4G’de gördüğümüz Yörünge Işığı ise, mikroskobik fotoğraflar/videolar çekerken alanı eşit şekilde aydınlatmak için kullanılacaktır. Ayrıca gelen aramalar ve uygulama bildirimleri için ve telefon şarj olurken parlayacaktır.

oppo reno 8t

Oppo’nun Şubat ayının ilk haftasında Hindistan’da Reno 8T’yi piyasaya sürmesi bekleniyor, bu nedenle Çinli markanın önümüzdeki günlerde daha fazla ilgi çekmek için akıllı telefonlarla ilgili daha fazla teaser yayınlamasını bekleyebilirsiniz.

Bütçe Dostu Samsung Galaxy A24 Özellikleri Belli Oldu!

-- Reklam --

Playstation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Günümüzün en ünlü oyun devlerinden biri olan Playstation yeni yıla girerken rakiplerinden geri kalmamak için muhteşem bir kampanya başlatmayı...
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.
Kaynakgsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz