Ana SayfaFilm ve DiziÖrümcek Adam'ın Yeni Filminin Kötüsü Belli Oldu!

Örümcek Adam’ın Yeni Filminin Kötüsü Belli Oldu!

-

TikTok’un Son Efekti, Sanatçılara Yardımcı Oluyor

TikTok'un son filtresi birkaç gündür piyasada olsa da son derece popülerlik kazanıyor. Bu filtreye yeni AI Greenscreen de deniyor ve girdiğiniz kelimelere dayalı olarak...

Tom Holland ile beyaz perdede bir kez daha yeni bir giriş yapacak olan Spider Man’in önümüzdeki yıl çıkacak olan filminde kötü karakter ve onu oynayacak oyuncu belli oldu.

Uzun yıllar Sony’nin elinde olan ve bu nedenden ötürü 2008 yılında temeli atılmış olan Marvel Sinematik Evreni‘nde bir türlü Avengers ile eşleşemeyen Spider-Man, uzun zaman sonra Sony’nin yaşadığı bazı problemler den dolayı Marvel’a geri dönmüştü. Spider’nin tüm hakları tam olarak Sony’den alınmamış olsa bile artık MCU’nun bir yarısı sayılıyordu.

Spider-Man’in filmi resmi olarak Marvel tarafından duyurulduktan sonra efsane oyuncu Michael Keaton‘ın ismi filmle anılmaya başlanmıştı. Kimileri Keaton’ın Peter Parker‘ın amcasını ya da Spider-Man’in baş düşmanı Norman Osborn‘u canlandıracağını düşünse de sonrasında Keaton’ın anlaşmadan vazgeçtiği haberleri çıkmıştı. Ancak görünen o ki Marvel, Keaton’da olan ısrarından vazgeçmemiş ve usta oyuncuyu filmde oynatmak için epey bir çabalamış.

Zira gelen haberlere göre Keaton, Marvel ile anlaşma konusunda artık son aşamada (hatta anlaşmanın çoktan yapıldığını söyleyenler de var). Peki Keaton’ın rolü ne olacak?

orumcekkotuadam

İlk olarak 1963 yılında, o dönem yayınlanmaya başlayan The Amazing Spider-Man serisinin ikinci sayısında kendine yer bulan Vulture, Spider-Man’in en önemli düşmanlarından biri konumunda.1989, Tim Burton imzalı Batman filminin, aynı zamanda efsane kült film Beetlejuice‘un başrolü Keaton’ı Vulture olarak görmek muhtemelen mükemmel olacak.

Bu arada filmde yine Norman Osborn’un bulunacağını, yani ileride muhtemelen bir kez daha Green Goblin’i göreceğimizi de belirtelim. Spider-Man: Homecoming, 28 Haziran 2017‘de vizyonda olacak.

-- Reklam --

1 Yorum

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.