Ana SayfaOtomobilPanda Mini Elektrikli Aracı 5.700 Dolardan Başlıyor

Panda Mini Elektrikli Aracı 5.700 Dolardan Başlıyor

Geely markası altında üretime geçen Panda Mini elektrikli aracı, açıklanan fiyatlara göre 5.700 dolardan başlayacak.

-

240W Şarjlı Realme GT Neo5 9 Şubat’ta Geliyor!

Realme, GT Neo5'in 240 W hızlı şarj özelliğine sahip ilk akıllı telefon olacağını doğruladı ve...

Geely Panda Mini elektrikli aracı, Geometry markası altında piyasaya sürülecekti, ancak son dakikada kalplerin değişmesi, bu sevimli minik elektrikli aracın Geely ailesinin en küçük üyesi olarak tanıtıldığı anlamına geliyordu.

Araba gelecek yıl satışa çıkacak ve görünüşe göre genç alıcılar arasındaki mevcut trendlere uygun olarak, araba beyaz ve siyah vurgular, zıt siyah tavan ve sevimli yuvarlak farlar ile Panda temasını yoğun bir şekilde içeriyor.

Araba, iki kapılı, dört koltuklu bir şehir otomobilidir ve 3.065 mm uzunluğunda olduğu için, onu en dar yerlere park etmek çocuk oyuncağı olacaktır. Küçük boyutlarına rağmen, araç panoramik bir cam tavana sahip ve tüylü görünümünü korumak için sıcak renk seçenekleriyle sunulacak.

Tekerlekler Panda’nın pati izlerine benziyor, ön tamponun alt kısmında Panda’nın kulaklarına benzeyen bir kaplama var ve hem farlar hem de arka farlar Panda’nın gözlerine benziyor.

Araba, Guoxuan Hi-Tech tarafından sağlanan ve iddia edilen 150 km’lik bir menzile sahip bir LFP aküsünden güç alan tek bir 30kW elektrik motoruyla çalışıyor. Fiyatlar resmi olarak onaylanmadı, ancak arabanın donanım versiyonuna bağlı olarak 5.700 ila 7.200 dolar arasında fiyatlandırılacağı söyleniyor.

Yine başka bir küçük elektrikli araç, muhtemelen dünyanın en yoğun otomotiv segmenti olan Çin şehir elektrikli otomobil pazarına giriyor. Sevimli Panda Mini elektrikli aracının bazı köklü rakipleri olacak – KiWi elekrikli aracına çilekler giydirilebilir, Baojun tam boyutlu bir arazi aracı gibi davranır ve Wuling Mini elektrikli aracı birkaç saniye içinde üstsüz gidebilir. Peki Panda’nın katıksız şirinliğine karşı koyabilecekler mi?

-- Reklam --

Playstation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Günümüzün en ünlü oyun devlerinden biri olan Playstation yeni yıla girerken rakiplerinden geri kalmamak için muhteşem bir kampanya başlatmayı...
Cemre Yılmaz
Cemre Yılmaz
Dijital reklamcılığın yanında web site ve gelişimlerini ilgilendiren her aracın uzmanı olmak için gelişen bir teknoloji meraklısıyım. Freelancer olarak yazar ve editörlükle de ilgilenmekteyim.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz