Ana SayfaIOS HaberleriParkVar: Park Yeri Paylaşım Uygulaması

ParkVar: Park Yeri Paylaşım Uygulaması

-

Park yeri tüm araba sahiplerinin genel sorunudur. Özellikle hafta sonları dışarıya çıktıysanız ya da işlek bir semtte oturuyorsanız araçla yaptığınız her yolculuk kabusa dönüşebilir. Teknolojinin hayatı kolaylaştırması gerektiğini düşünen geliştiricilerde yeni bir uygulama ile park etme sorununu çözüm bulmaya çalışmışlar.

ParkVar uygulaması araç sahipleri arasında bir ağ kurarak park sorununu çözmeyi hedefliyor. Uygulama kendisini sosyal park yeri paylaşım uygulaması olarak tanımlıyor. ParkVar ile kullanıcılar araçlarını park ettikleri yerleri paylaşabiliyor.

Uygulamaya üye olup giriş yaptıktan sonra aracınızı tanıtan bilgileri girdikten sonra diğer kullanıcılara aracınızı nereye park ettiğinizi ve park sürenizi bildirmek. Uygulama konumuza erişim sağlayabiliyor ve üyelik esnasında telefon numaranızı paylaşmak için zorunlu olarak istiyor.

Bedava Yakıt Kampanyası ParkVar’da!

Arabanızının modelini, plakasını ve park sürenizi girdikten sonra Park Var ile bu bilgileri alan bir başka kullanıcı sizin park süreniz bittikten sonra park etmek için park yerinizi kullanabilecek. ParkVar kullanıcıların bilgilerine göre gerçek zamanlı haritasını güncelleyen ve park etmek isteyen kullanıcıları bilgilendiriyor.

Kullanıcılar girdikleri bilgiler doğrultusunda puan kazanıyor. Her veri girişinde Parky adı verilen puanları kazanan kullanacılar bu puanlar ile anlaşmalı istasyonlardan ücretsiz benzin alabiliyor. Şuan iOS kullanıcıları için mevcut uygulama çok yakında Android kullanıcıları için markete girecek.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here