Ana SayfaOtomobilPeugeot, Inception Concept'i tanıttı

Peugeot, Inception Concept’i tanıttı

PEUGEOT INCEPTION CONCEPT, 5 Ocak 2023'te Amerika Birleşik Devletleri'nde Las Vegas'ta düzenlenen ünlü CES Tüketici Elektroniği Fuarı'nda dünya prömiyerinde sunulacak. PEUGEOT markası birkaç önizleme görseli ve bir videoyu etkinlikten önce paylaştı.

-

Sony, PlayStation 5 tedarik sorunlarını çözüyor

Sony, ikinci nesil VR kulakları için çıkış tarihini açıkladı. Bu tarih 22 Şubat ve bu...

Peugeot, aslan logolu elektrikli otomobillerin geleceği olan Inception Concept‘in lansmanına hazırlanıyor. Tarih ve yer seçildi – 5 Ocak 2023 CES, Las Vegas. Pazarlama kampanyası, bir dizi oldukça esrarengiz görsel ve canlandırıcı bir dille dolu basın bülteniyle iyi bir başlangıç yaptı.

Yaklaşmakta olan bir konsept aracın basın bültenini sabahın erken saatlerinde yeterli dozda kafein olmadan okumak oldukça ilginç bir deneyim. Bir Japon filmi izlemek ve bunun bir komedi mi yoksa dram mı olduğunu anlamaya çalışmak, ancak bunun bir belgesel olduğunu öğrenmek kadar iyidir.

Peugeot’dan Inception Concept’i duyuran Stellantis’in basın bültenine detaylı bir göz atalım. Aslında incelenecek pek de bir şey yok – sadece süslü ve çok uzun bir cümle:

Kedigil ve çekici tavrını yücelten yeni resmi dili, devrim niteliğindeki iç tasarımı ve benzeri görülmemiş sürüş hissi vaadi ile PEUGEOT INCEPTION CONCEPT, marka değerleri olan Allure, Emotion ve Excellence temelinde yeni bir çağ açıyor.

Yukarıdaki açıklamadan pek bişey anlamayabilirsiniz. Yayına eklenen resimler ve videolar ne anlatıyor gelin ona bakalım:

Kısa video ve gerçekten pek bir şey anlatmayan birkaç resim var elimizde. Pekala – ön logo, 2018 Peugeot E-Legend’dekine çok benzeyen, klasik, ters açıya sahip bir ızgaranın tam ortasında yer alıyor.

Ardından, tüm Peugeot modellerinde görmeye alıştığımızın biraz daha ince versiyonu olan ve yine 2018’de E-Legend’de ilk gördüğümüze çok benzeyen arka lambalar var.

Tüm bunlarla ve Renault ve Citroen’in geçmiş efsanelerini yeniden canlandırması ve eski tasarımları gelecekteki arabalarına dahil etmesi gerçeğiyle, Peugeot’nun bize E-Legend elektrikli otomobilinin başka bir versiyonunu getirmesi mümkün mü? Peugeot’nun geçmişinden gelen harika görünümlü coupe’den mi ilham aldı?

CES’e bir aydan az bir süre kaldı ve şirketin bu pazarlama trenini devam ettireceğinden emin olabilirsiniz. Daha fazla resim olacak, daha fazla bilgi gelecek ve perde kalkmadan kısa bir süre önce arabayı tüm görkemiyle gösteren sızıntı fotoğraflar olacak. 2023 harika bir başlangıç yapacak gibi görünüyor. Özetle enteresan bir araç bizi bekliyor diyebiliriz.

-- Reklam --

Meizu, Üretim için Wujie Auto Markasıyla Anlaştı

Geely, daha fazla araba satmak için elindeki her kanalı kullanmaya çalışıyor. Şirket, birkaç isim vermek gerekirse Volvo, Polestar, Zeekr...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz
KaynakArenaev

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz