Ana SayfaOtomobilPeugeot, Inception EV konseptini 5 Ocak'ta tanıtacak

Peugeot, Inception EV konseptini 5 Ocak’ta tanıtacak

-

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında...

Elektrikli araçların dünyası, yaklaşan duyuruların teaser’ları, eskizlerin açıklanması, her türlü tuhaf şeyle dolu. Ve Peugeot da tuhaflık oyununu biraz değiştirerek oynamaya karar verdi.

Şirket bir teaser yayınladı ve 5 Ocak’ta, Peugeot’nun ICE araçlarıyla paylaşılmayan ilk “tasarım gereği” yeni nesil ısmarlama elektrikli platformunu sergileyecek olan Inception konseptini tanıtacak. Ancak bu Inception ile ilgili ilk duyuru değil – gelecek konseptin ilk duyurusu Ekim ayında Paris Motor Show’da yapıldı. Ama şimdi gösterilmeye neredeyse hazır.

İşin püf noktası burada devreye giriyor. Peugeot Inception EV konsepti, Las Vegas’taki CES’te tanıtılacak. CES, dünyanın en büyük teknoloji fuarı ve Peugeot’nun bununla ilişkilendirilmek istediğini anlıyoruz, ancak Peugeot arabalarını ABD’de satmıyor. Satma niyetinde de değiller. Tam olası tüm tuhaflıkları gördüğümüzü düşündüğümüzde, Peugeot bir adım daha ileri gitmeye karar verir.

Peugeot, Inception’ın “tüm otomotiv deneyimini alt üst edeceğini” düşünüyor, umarım bu, tekerleklerin tavanda olacağı anlamına gelmez. Diğer vaatler, iç mekanın tamamen yeniden tasarlanmasını, “sürüş hareketlerinin” yeniden yorumlanmasını (bu ne anlama geliyorsa) ve “yeni dijital ve fiziksel deneyimler yaratmayı” içeriyor.

Inception’da “kedi duruşu” ve ticari markanın parlak pençe imzalarını görmeyi bekleyin, ancak marka dili değiştirilmiş. Konseptin markanın temel değerlerini somutlaştırdığı söyleniyor: Cazibe, Duygu ve Mükemmellik.

-- Reklam --

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro Sızıntıları Paylaşıldı!

Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro, 2021'de Xiaomi'nin tablet serisini yeniden canlandırdı. Aradan geçen bir yıl sonunda Xiaomi,...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakArenaev

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz