Ana SayfaOyunPlayStation Plus Haziran Ücretsiz Oyunları!

PlayStation Plus Haziran Ücretsiz Oyunları!

Playstation ücretsiz oyun dağıtımında rakiplerinden geri kalmamak için muhteşem bir kampanya ile son hız devam etmekte. Toplamda 1470 TL’lik bir oyunları ücretsiz olarak veriyor.

-

iPhone 15 Pro Max, DXOMARK kamera testinde video alanında birinci, genel sıralamada ikinci oldu

Kamera incelemelerinde tanınmış bir otorite olan DXOMARK tarafından yapılan kapsamlı bir kamera değerlendirmesinde, iPhone 15...

Günümüzün en ünlü oyun devlerinden biri olan Playstation ücretsiz oyun dağıtımında rakiplerinden geri kalmamak için muhteşem bir kampanya ile son hız devam etmekte. Toplamda 1470 TL’lik bir oyunları ücretsiz olarak veriyor.

Geçtiğimiz ayda oldukça A kalite oyunları ücretsiz olarak veren şirket oyuncularını oldukça memnun etmişti. Son aylarda ücretsiz oyun dağıtımı konusunda oldukça başarılı bir çalışma yürütmekte.

İlk olarak şunu belirtmek isteriz ki bu avantajdan yararlanmak istiyorsanız Playstation Plus üyeliğinizin bulunması gerekmektedir. Alacağınız oyunlar ise 6 Haziran tarihinden itibaren kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Gelin hep beraber hangi oyunlar ücretsiz verilecek bir göz atalım;

PlayStation Plus Haziran Ücretsiz Oyunları

  • NBA 2K23 – PS4/PS5
  • Jurassic World Evolution 2 – PS4/PS5
  • Trek to Yomi – PS4/PS5

Yukarıda ki oyunlara baktığımız zaman az sayıda olmasına rağmen oldukça kaliteli 3 oyunu oyunculara sunmakta. Özellikle NBA 2K23 oyunu oldukça fazla dikkat çekmekte.

Yazarların grevi sona erdi, yayıncılar en popüler programlar için bonus ödemeyi kabul etti

Uzun süredir devam eden yazarlar grevi, Amerika Yazarlar Birliği ile Apple gibi yayın devleri de dahil olmak üzere büyük...
Mustafa
Mustafa
Teknoloji ve oyun dünyasında olan gelişmeleri takip edip sizlerle paylaşıyorum. Ayrıca reklam sektöründe bulunmaktayım. Unutmadan daima teknolojiyi takip et :)

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz