PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları Duyuruldu

Yeni ücretsiz oyunları kullanıcılarına sunan Playstation Plus, önümüzdeki ayda indirime girecek olan oyunları da açıkladı. Playstation blogu üzerinden yaptığı açıklama doğrultusunda Haziran ayında Playsation 4 kullanıcılarına PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları olacak olan Super Exploding Zoo Futuridium EP Deluxe, Skulls of the Shogun: Bone-A-Fide Edition ve Metal Gear Solid: Ground Zeroes adlı oyunları sunacak.

PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları yalnızca playsation 4 kullanıcılarına özel olmayacak Playstation 3 kullanıcılarına da, Cloudberry Kingdom ve Call of Juarez: Gunslinger oyunlarını indirme imkanı tanıyacak. Ayrıca PS Vita kullananlara özel olarak da Futuridium EP Deluxe’ü ve Super Exploding Zoo’yu hediye edecek.

Metal Gear Solid: Ground Zeroes (PS4), Skulls of the Shogun: Bone-A-Fide Edition (PS4), Call of Juarez: Gunslinger (PS3), Super Exploding Zoo (PS4 and PS Vita), Cloudberry Kingdom (PS3) ve Futuridium EP Deluxe (PS4 and PS Vita) oyunlarını internet üzerinde de bulabilir, videolarını inceleme şansını yakalayabilirsiniz. Denemekte ve izlemekte fayda var gibi…

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0