Pool Live Tour Oyunu Windows Phone İçin Yayınlandı

Henüz daha gelişimini tam olarak tamamlamamış, ve mağaza yönünden kullanıcıların tepkisini çeken Windows Phone işletim sistemi bugün yeni ve popüler oyunlardan bir tanesine daha ev sahipliği yaptı.

Kullanıcıların genellikle Facebook üzerinde oynanan oyunların işletim sisteminin mağazasında bulunmamasıyla eleştirilen Nokia ve Microsoft bu konuda herne kadar biraz suçlu olsa da bu konuda en büyük suç oyun firmalarının veya şirketlerinin Windows Phone işletim sistemine değer vermemelerinden ve az kullanıcı sayısına sahip olduğundan para kazanamayacaklarını düşündüklerinden dolayı kaynaklanıyor.

Ancak aradan 1 yıldan uzun bir süre geçmesine rağmen Facebook oyunları yavaş yavaş platform üzerinde yer almaya başlıyor, geçtiğimiz günlerde mağazaya eklenen Pool Live Tour bugün genel olarak tüm dünyada kullanıcıların beğenisine sunuldu, ilk bakışta bir bilardo oyununu andıran ve bilardo oyunu olan ancak bir o kadarda zor olan oyunu tüm kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Dilerseniz oyunun genel özelliklerine liste halinde bir göz atalım ve oyunun linkini yayınlayalım.

  • Facebook arkadaşlarınız ile beraber düello yapın
  • Çevrim içi veya çevrim dışı oynayın
  • Milyonlarca kullanıcı ile beraber rekabet edin

Eğer sizlerde cihazlarınıza oyunu indirmek istiyorsanız buradaki linke tıklayarak oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0