Ana SayfaOyunPUBG Battlegrounds Epic Games'te Ücretsiz Oluyor!

PUBG Battlegrounds Epic Games’te Ücretsiz Oluyor!

Büyük bir bakım çalışmasına giren PUBG, Epic Games ile beraber oyuncularla yeniden buluşacak. 8 Aralık saat 15.00'dan itibaren kütüphane içerisinde ücretsiz indirme imkanı tanıyacak.

-

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında...

En sevilen oyun platformlarının başında gelen Epic Games, Aralık ayı içerisinde PUBG Battlegrounds oyununu ücretsiz vereceğini açıkladı.

PUBG’nin yapımcı şirketi olan Krafton tarafından yapılan açıklamaya göre, PUBG Battlegrounds bu ay Epic Games içerisinde oyunseverlerle ücretsiz bir şekilde bulaşacak. En iyi Battle Royale oyunlarının başında gelen PUBG’nin dünya üzerinde milyonlarca oyuncusu bulunuyor. Özellikle pandemi döneminde muhteşem bir oyuncu kitlesine ulaştı.

Büyük bir bakım çalışmasına giren PUBG, Epic Games ile beraber oyuncularla yeniden buluşacak. 8 Aralık saat 15.00’dan itibaren kütüphane içerisinde ücretsiz indirme imkanı tanıyacak. Bununla beraber Epic Games, kendisi üzerinden oyunu oynayacak olan için özel bir ekip kurma fırsatı da sunacak.

pubg ücretsiz

Krafton ayrıca PUBG Battlegrounds’un Epic’e gelişini kutlamak amacıyla 6 Aralık 08:00 – 5 Ocak 08:00 tarihleri arasında çeşitli oyun içi kozmetik ürünlerin yer aldığı PUBG Founder’s Pack’in mağazadan ücretsiz alınabileceğini açıkladı.

Yeni yıl yaklaşırken birçok oyun platformu oyunseverlerin dikkatini üzerine çekmeye çalışıyor. Bu kapsamda hem ücretsiz oyunlar hem de oyun içi ganimetlerle oyunseverleri çekiyor. Epic Games ücretsiz verdiği oyunların yanı sıra, PUBG hamlesi ile beraber büyük bir adım atmışa benziyor.

PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları – Aralık 2022

-- Reklam --

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro Sızıntıları Paylaşıldı!

Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro, 2021'de Xiaomi'nin tablet serisini yeniden canlandırdı. Aradan geçen bir yıl sonunda Xiaomi,...
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz